Декларація Олексія Гончаренко

Депутат Верховної Ради від фракції “Європейська солідарність” Олексій Гончаренко задекларував купівлю квартири площею 47,3 кв. м за 2 млн в Києві у 2020 році, а також 4,7 млн гривень доходів дружини Ольги та 535 тис. доларів готівкою (490 тис. – у дружини й 45 тис. – у самого депутата), в той час, як його колега по фракції  В’ятрович задекларував будинок дружини Київської області за 1,2 млн гривень, 2 квартири у Львові.
Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Гончаренко в Одесі у спільній власності з родичами має квартиру площею 75,5 кв. м, також володіє власною квартирою площею 141,2 кв. м.

Дружина Ольга володіє частиною квартири площею 54,5 кв. м в Миколаєві, 2 квартирами в Одесі: одна площею 61,5 кв. м, куплена у 2019 році за 1,36 млн гривень, друга – 69 кв.м, куплена у 2019 році за 514 тис. гривень.

Депутат прописаний в одеській квартирі площею 34,5 кв. м, яка належить Ірині Гончаренко.

Доходи Гончаренка становлять 474,5 тис. гривень: 445,8 тис. гривень – зарплата депутата за основним місцем роботи, 28,7 тис. гривень – відсотки від ПриватБанку.

Також він задекларував 42,2 тис. доларів, 115 євро, 72 тис. гривень на банківських рахунках в ПриватБанку і 25 тис. євро готівки.

На банківських рахунках дружина зберігає 46,5 тис. гривень, готівки – 600 тис. гривень.

Згідно з декларацією, транспортні засоби в сім’ї депутата відсутні.

#stoppolitcor

Читайте також
Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім'яти під себе Київ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОТЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус…
Детальніше
Збитків на понад мільйон: В Ужгороді експосадовцю оголосили підозру
Працівники поліції повідомляють, що довели причетність колишнього посадовця до правопорушення, пов’язаного з продажем земельних ділянок в Ужгороді. Фігуранту вже повідомили…
Детальніше
“П’яне ДТП” з нардепом Трухіним: ДБР не знає, хто був за кермом
Слідство у справі про ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна ще не отримало інформацію, яка б допомогла…
Детальніше
“Велике будівництво” топ-чиновника ОПУ: хто зводить величезний маєток під Києвом
Площа ділянки налічує майже 30 соток “Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери