Депутат “Голоса” Клименко купила третю квартиру в Києві

Депутат Верховної Ради від фракції “Голос”, колишній лідер якої виключений зі списку депутатів на сайті Ради, Юлія Клименко задекларувала покупку квартири в 2020 році.

Про це свідчать повідомлення про суттєві зміни в майновому стані депутата в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, в повідомленні від 11 січня 2021 року підкреслено, що депутат внесла авансовий платіж за попереднім договором купівлі-продажу квартири від 22 вересня в сумі 425,2 тис. гривень.

Також в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані від 1 жовтня 2020 року Клименко 22 вересня внесла у цій же попереднім договором 1,27 млн ​​гривень і ще 710 тис. гривень – за інвестиційну участь в будівництві паркінгу.

Це – третя квартира в особистій власності Клименко. У декларації за 2019 рік у неї у власності вказані 2 квартири в Києві – площею 116,5 кв. м за 2 млн гривень (з 2007 року) і 44,6 кв. м за 50 тис. гривень (з 2009 року).

При цьому в серпні 2020 року депутат повідомила про отримання доходу в сумі 4,8 млн гривень від відчуження нерухомості. “Голос” заявив, що НАПКА зупинив держфінансування партії.

Також після старту перевірки способу життя чиновників їх деклараціям Національне агентство по запобіганню корупції (НАПКА) запустило в тестовому режимі Єдиного державного реєстру звітності політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

#stoppolitcpr

Читайте також
Потрібні докази. НАЗК може повернутися до перевірки нардепа Клочко, мати якого володіє майном на 14,5 млн грн
НАЗК провело перевірку декларації народного депутата від Слуги народу Андрія Клочка, у матері якого виявили мільйонні статки. Про це в інтерв'ю  повідомив…
Детальніше
Судитимуть директора лісового господарства на Тернопільщині
Директора державного лісового господарства на Тернопільщині підозрюють у службовій недбалості. Через це підприємство втратило 250 тисяч гривень. Слідчі встановили, що…
Детальніше
Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони
Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони — ним повинен стати чинний віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій…
Детальніше
Історія смотрящого на Волині
Непересічна подія, навіть в масштабах держави, відбулася на Волині. Волинська обласна рада зібралась 20 жовтня на позачергову сесію, причина –…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери