Депутат “Голоса” Клименко купила третю квартиру в Києві

Депутат Верховної Ради від фракції “Голос”, колишній лідер якої виключений зі списку депутатів на сайті Ради, Юлія Клименко задекларувала покупку квартири в 2020 році.

Про це свідчать повідомлення про суттєві зміни в майновому стані депутата в Єдиному державному реєстрі декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Так, в повідомленні від 11 січня 2021 року підкреслено, що депутат внесла авансовий платіж за попереднім договором купівлі-продажу квартири від 22 вересня в сумі 425,2 тис. гривень.

Також в повідомленні про суттєві зміни в майновому стані від 1 жовтня 2020 року Клименко 22 вересня внесла у цій же попереднім договором 1,27 млн ​​гривень і ще 710 тис. гривень – за інвестиційну участь в будівництві паркінгу.

Це – третя квартира в особистій власності Клименко. У декларації за 2019 рік у неї у власності вказані 2 квартири в Києві – площею 116,5 кв. м за 2 млн гривень (з 2007 року) і 44,6 кв. м за 50 тис. гривень (з 2009 року).

При цьому в серпні 2020 року депутат повідомила про отримання доходу в сумі 4,8 млн гривень від відчуження нерухомості. “Голос” заявив, що НАПКА зупинив держфінансування партії.

Також після старту перевірки способу життя чиновників їх деклараціям Національне агентство по запобіганню корупції (НАПКА) запустило в тестовому режимі Єдиного державного реєстру звітності політичних партій про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру.

#stoppolitcpr

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери