Філатов заявив про масштабний конфлікт мерів з центральною владою України

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що, на його думку, все місцеве самоврядування в Україні нині перебуває в опозиції до центральної влади країни.

Так Філатов прокоментував запитання про те, наскільки складно йому бути в опозиції до президента Володимира Зеленського.

«Наприклад, у Житомирі не дають увійти в тепловий сезон, бо виконавча служба заарештувала рахунки Теплоенерго. Хоча їхня заборгованість перед Нафтогазом реструктуризована. У Кропивницькому Мінфін зловмисно не погоджує кредити. У Дніпрі не дають дозвіл на вибухи [технічні вибухи породи, необхідні для прокладання метро]. Тобто вони вставляють палиці в колеса всюди, де тільки можна», — заявив мер Дніпра.

Він додав, що при цьому не хотів би все зводити до протистояння центральної влади та своєї партії Пропозиція.

Людина, незадоволена президентом. Борис Філатов — про претензії мерів до Банкової та конкуренцію своєї партії зі Слугою народу.

«Тиждень тому в нас відбулося позачергове засідання Асоціації міст України, і там були всі. І Кличко з УДАРом, і Моргунов із партією Гройсмана, і Наш край у вигляді мера Чугуєва Харківської області, та самовисуванці, 56 осіб, і жодного не було задоволеного. Тобто в усіх реально одні й ті ж проблеми», — констатував Філатов.

Серед таких проблем він назвав «адмінресурс, сфабриковані кримінальні справи, нескінченні перевірки, постійні якісь гидоти, які нам увесь час роблять на периметрі всім без винятку».

Мер Дніпра нагадав, що тепер мери вимагають зустрічі з президентом через відкритий лист.

Окремо він озвучив головні претензії мерів до центральної влади. «Їх можна перераховувати дуже довго, починаючи зі згортання децентралізації і закінчуючи відсутністю комунікації. Нас не хочуть слухати, чути, говорити, їхні депутати ображають мерів у всій країні. Це бачать уже й західні дипломати, представники міжнародних організацій, донори — це все бачать і всі все розуміють», — вважає Філатов.

#stoppolitcor

Читайте також
Ірина Венедіктова переїхала з родиною в резиденцію президента в Пуща-Водицю
Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще у червні 2020 року переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента України в Пущі-Водиці.…
Детальніше
Призначений суддею ОАСК Кирил Гарник, який забороняв акції протесту та виступав на «Фабриці зірок»
Президент України Володимир Зеленський призначив Кирила Гарника суддею Окружного адмінсуду Києва. Раніше Гарник з'являвся у "Фабриці зірок" та ухвалював сумнівні…
Детальніше
Харківська область отримала 114 мільйонів гривень субвенції на вибори: як розподілять гроші
Найбільше грошей з цієї суми — 32,65 мільйона гривень отримає Харків. У Харківській області затвердили розподіл 114 мільйонів 343 тисяч…
Детальніше
Правоохоронні органи з початку року відкрили 47 проваджень щодо корупції на митниці
З початку року вилучили контрабанди та виявили порушенння митних правил на 204 мільйона гривень. За цей час відкрили 47 проваджень,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери