Філатов заявив про масштабний конфлікт мерів з центральною владою України

Мер Дніпра Борис Філатов заявив, що, на його думку, все місцеве самоврядування в Україні нині перебуває в опозиції до центральної влади країни.

Так Філатов прокоментував запитання про те, наскільки складно йому бути в опозиції до президента Володимира Зеленського.

«Наприклад, у Житомирі не дають увійти в тепловий сезон, бо виконавча служба заарештувала рахунки Теплоенерго. Хоча їхня заборгованість перед Нафтогазом реструктуризована. У Кропивницькому Мінфін зловмисно не погоджує кредити. У Дніпрі не дають дозвіл на вибухи [технічні вибухи породи, необхідні для прокладання метро]. Тобто вони вставляють палиці в колеса всюди, де тільки можна», — заявив мер Дніпра.

Він додав, що при цьому не хотів би все зводити до протистояння центральної влади та своєї партії Пропозиція.

Людина, незадоволена президентом. Борис Філатов — про претензії мерів до Банкової та конкуренцію своєї партії зі Слугою народу.

«Тиждень тому в нас відбулося позачергове засідання Асоціації міст України, і там були всі. І Кличко з УДАРом, і Моргунов із партією Гройсмана, і Наш край у вигляді мера Чугуєва Харківської області, та самовисуванці, 56 осіб, і жодного не було задоволеного. Тобто в усіх реально одні й ті ж проблеми», — констатував Філатов.

Серед таких проблем він назвав «адмінресурс, сфабриковані кримінальні справи, нескінченні перевірки, постійні якісь гидоти, які нам увесь час роблять на периметрі всім без винятку».

Мер Дніпра нагадав, що тепер мери вимагають зустрічі з президентом через відкритий лист.

Окремо він озвучив головні претензії мерів до центральної влади. «Їх можна перераховувати дуже довго, починаючи зі згортання децентралізації і закінчуючи відсутністю комунікації. Нас не хочуть слухати, чути, говорити, їхні депутати ображають мерів у всій країні. Це бачать уже й західні дипломати, представники міжнародних організацій, донори — це все бачать і всі все розуміють», — вважає Філатов.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери