Фірма Авакова не платить в Італії кредит у 3,2 млн євро

Колишньому міністру внутрішніх справ Арсену Авакову  належить італійська компанія, що не виплачує кредит в 3,2 млн євро.
Про це повідомляє з посиланням на аналіз аудиторського звіту з італійського реєстру компаній громадська організація “Центр протидії корупції”.

У лютому 2018 року компанія Авакова Avitalia придбала будинок площею понад 500 кв. метрів. Аваков тоді коментував це так: “Це один з туристичних бізнес-проектів, яким займається дружина в Італії в рамках роботи в італійській компанії. Йдеться про приміщення під міні-готель, придбаному за кредитні кошти і за участю засобів капіталу компанії” Авіталь “.

Згідно з даними аудиторського звіту 2020 року, вартість даного будинку з землею становить 3,5 млн євро.

Згідно аудиторського звіту з Італійського реєстру компаній, для придбання цієї нерухомості компанія, яка згодом стала частиною фірми Авакова, отримала кредит в розмірі 3,2 млн євро на 10 років.

За умовами кредиту, його виплата повинна була початися 30 червня 2018 року. Кожні 6 місяців фірма Авакова зобов’язана вносити певні кошти для погашення. Однак, відповідно до фінансової звітності компанії, за станом на 31 грудня 2020 виплата нікредиту, ні відсотків навіть не почалася.

З фінансової звітності компанії невідомо, хто саме надав фірмі Авакова кредит.

“Факт непогашення такого кредиту може свідчити про отримання неправомірної вигоди міністром. Наприклад, у формі отримання кредиту компанією, бенефіціаром якої він був”, – вважають в ЦПК.

#stoppolitcor

Читайте також
Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім'яти під себе Київ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОТЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус…
Детальніше
Збитків на понад мільйон: В Ужгороді експосадовцю оголосили підозру
Працівники поліції повідомляють, що довели причетність колишнього посадовця до правопорушення, пов’язаного з продажем земельних ділянок в Ужгороді. Фігуранту вже повідомили…
Детальніше
“П’яне ДТП” з нардепом Трухіним: ДБР не знає, хто був за кермом
Слідство у справі про ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна ще не отримало інформацію, яка б допомогла…
Детальніше
“Велике будівництво” топ-чиновника ОПУ: хто зводить величезний маєток під Києвом
Площа ділянки налічує майже 30 соток “Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери