Держсекретар Мінінфраструктури оформив все майно на родичів

Державний секретар Міністерства інфраструктури Володимир Бучко все майно записав на родичів. Про це стало відомо з його декларацій.
Бучко отримав 203 тис. Гривень заробітної плати в Міністерстві інфраструктури 30 грудня 2020 року. Згідно щорічної декларації за 2019 рік Володимир Бучко володіє житловим будинком у місті Буча. Формально він користується земельною ділянкою площею 600 кв.м і будинком площею 155 кв.м, а його власниками є Людмила Бучко, дочки Юліана і Софія Бучко, а також співмешканка Марія Маєвська. До 2019 року будинок і земельну ділянку належали батькові Анатолію Бучко.
Інші діти – Михайло та Анастасія Бучко проживають в квартирі в Києві, яка належить Надії Тарнавської. Ще одна квартира площею 45,8 кв.м в Києві належить Марії Маєвської.
У 2019 Марія Маєвська отримала права на автомобіль Volkswagen Golf (2014 року). Втім, належить він на праві користування. Формально власником є ​​Володимир Легеза. Свого автотранспорту у Бучко немає.
У 2019 чиновник заробив на посаді начальник управління з питань дозвільно-ліцензійної діяльності департаменту з управління відходами Мінекології 616,2 тис. Гривень. А Марія Маєвська отримала лише 13,7 тис. Гривень соціальної допомоги при народженні двох дітей.
До 2017 року співмешканка Бучко займала посаду начальника відділу міжнародного співробітництва департаменту стратегії та європейської інтеграції в Міністерстві екології. Після чого пішла в декретну відпустку.
Крім того, Людмила Бучко зробила Володимиру Бучко подарунок в грошовій формі – 60 тис. Гривень. Володимир Бучко задекларував 12 тис. Доларів і 65 тис. Гривень заощаджень, а Марія Маєвська – 5 тис. Доларів і 5,7 тис. Гривень. Також на чиновника висить борг в 163 тис. Гривень у вигляді аліментів. Виникає питання – як сім’я з чотирьох дітей і безробітної дружини може існувати на зарплату держсекретаря?
У 2017 році Назка отримало повідомлення щодо недостовірного декларування. Зокрема, зазначалося, що в 2016 році Володимир Бучко задекларував шість (!) Подарунків у грошовій формі від свого батька Анатолія Бучко, і вісім (!) Подарунків у грошовій формі Марії Маєвської від її матері. Кожен подарунок у грошовій формі, отриманий Володимиром Бучко і Марією Маєвської становив від 15 до 20 тисяч гривень. Втім, Назка вважав, що причин стверджувати про недостовірний декларування немає і залишив звернення без розгляду. +
При цьому згідно з рішенням №926 від 13 жовтня 2017 року Назка початок повну перевірку декларацій Володимира Бучко за 2015 і 2016 роки. Втім, результатів перевірки так і немає.

#stoppolitcor

Читайте також
Товари на десятки мільйонів гривень: ДБР ліквідувало канал контрабанди на Київській митниці
Потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів ліквадували на Київській митниці. Контрабанду провозили через столичні аеропорти. Про це…
Детальніше
Організатора "тітушок" Крисіна звільнили від відповідальності за трьома статтями
Дарницький районний суд Києва звільнив організатора "тітушок" на Майдані Юрія Крисіна від кримінальної відповідальності за трьома статтями. Зокрема, за звинуваченнями…
Детальніше
Зеленський провів кадрові зміни в СБУ: хто втратив крісло
Президент Володимир Зеленський провів кадрові зміни в Службі безпеки України. Глава держави змінив перших заступників голови СБУ і звільнив начальника…
Детальніше
Чотирьох поліцейських судитимуть за викрадення людини та автомобіля
Київська міська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо злочинної групи у складі п'яти осіб, з яких четверо - працівники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери