Держсекретар Мінінфраструктури оформив все майно на родичів

Державний секретар Міністерства інфраструктури Володимир Бучко все майно записав на родичів. Про це стало відомо з його декларацій.
Бучко отримав 203 тис. Гривень заробітної плати в Міністерстві інфраструктури 30 грудня 2020 року. Згідно щорічної декларації за 2019 рік Володимир Бучко володіє житловим будинком у місті Буча. Формально він користується земельною ділянкою площею 600 кв.м і будинком площею 155 кв.м, а його власниками є Людмила Бучко, дочки Юліана і Софія Бучко, а також співмешканка Марія Маєвська. До 2019 року будинок і земельну ділянку належали батькові Анатолію Бучко.
Інші діти – Михайло та Анастасія Бучко проживають в квартирі в Києві, яка належить Надії Тарнавської. Ще одна квартира площею 45,8 кв.м в Києві належить Марії Маєвської.
У 2019 Марія Маєвська отримала права на автомобіль Volkswagen Golf (2014 року). Втім, належить він на праві користування. Формально власником є ​​Володимир Легеза. Свого автотранспорту у Бучко немає.
У 2019 чиновник заробив на посаді начальник управління з питань дозвільно-ліцензійної діяльності департаменту з управління відходами Мінекології 616,2 тис. Гривень. А Марія Маєвська отримала лише 13,7 тис. Гривень соціальної допомоги при народженні двох дітей.
До 2017 року співмешканка Бучко займала посаду начальника відділу міжнародного співробітництва департаменту стратегії та європейської інтеграції в Міністерстві екології. Після чого пішла в декретну відпустку.
Крім того, Людмила Бучко зробила Володимиру Бучко подарунок в грошовій формі – 60 тис. Гривень. Володимир Бучко задекларував 12 тис. Доларів і 65 тис. Гривень заощаджень, а Марія Маєвська – 5 тис. Доларів і 5,7 тис. Гривень. Також на чиновника висить борг в 163 тис. Гривень у вигляді аліментів. Виникає питання – як сім’я з чотирьох дітей і безробітної дружини може існувати на зарплату держсекретаря?
У 2017 році Назка отримало повідомлення щодо недостовірного декларування. Зокрема, зазначалося, що в 2016 році Володимир Бучко задекларував шість (!) Подарунків у грошовій формі від свого батька Анатолія Бучко, і вісім (!) Подарунків у грошовій формі Марії Маєвської від її матері. Кожен подарунок у грошовій формі, отриманий Володимиром Бучко і Марією Маєвської становив від 15 до 20 тисяч гривень. Втім, Назка вважав, що причин стверджувати про недостовірний декларування немає і залишив звернення без розгляду. +
При цьому згідно з рішенням №926 від 13 жовтня 2017 року Назка початок повну перевірку декларацій Володимира Бучко за 2015 і 2016 роки. Втім, результатів перевірки так і немає.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери