Побита головним лікарем стоматології дніпрянка подала заяву до генпрокуратури України

Побита головним лікарем обласної стоматологічної клініки дніпрянка Ганна Пічкур подала заяву до генпрокуратури України. Її кривднику вручили підозру. Про це повідомляє «Дніпро Оперативний», посилаючись на родичів постраждалої.

Нагадаємо, 9 листопада 2020 року головлікар обласної стоматологічної клініки, він же 58-річний Віталій Шевцов, посеред білого дня вистежив і напав на свою екс-співробітницю, 26-річну Ганну. Раніше чоловік домагався дівчини на роботі, але завжди отримував відмову. Після десяти місяців харасмента Ганна звільнилася, але розійтися мирно з молодою співробітницею чоловік не захотів, тож вистежив її біля будинку, де напав та побив. Дівчина написала заяву в поліцію, вона довгий час просто не рухалася з «мертвої точки». Через тиждень Шевцов подав заяву у відповідь у поліцію, нібито Ганна «сама побила його». Цією справою і почали займатися правоохоронці та суд.

Родичі дівчини повідомляють, що потерпілу такий перебіг подій не влаштовував, тому 17 листопада 2021 року Ганна подала заяву до генпрокуратури України, де мають провести всі відповідні перевірки.

Також, як зазначили близькі Ганни, після подання заяви активізувалася сторона захисту Шевцова. Адвокати обвинуваченого «намагалися домовитися» із постраждалою дипломатичним шляхом.

«Дуже всі захвилювалися після наших дій. Адвокати та сторона Шевцова дзвонять періодично адвокатам (Анни. — ред.) та намагаються вийти на примирення. Вони вже ініціюють розмови, вони чудово розуміють, що справа сфабрикована і їм усім загрожує термін: поліцейським, прокурорам та вищому керівництву», — заявила тьотя Ганни.

Щодо покарання, родичка постраждалої дніпрянки каже одне — винного мають покарати.

«Якби я знала, що ми можемо його посадити, я б посадила. Крові та помсти я не хочу, Ані було дуже важко, всім нам було дуже важко… Щоправда є правда, і хтось має покарати», — підсумувала жінка.

Хоч дата судового засідання ще невідома, але, за словами близьких Ганни, воно відбудеться у грудні 2021 року.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери