Кабмін планує ліквідувати тіньовий ринок нафтопродуктів

Кабінет міністрів України планує вивести з тіні ринок торгівлі нафтопродуктами й пальним. Про це повідомляє міністр розвитку громад і територій України.

Днями чиновник провів зустріч з керівництвом “Нафтогазової асоціації України” і з окремими представниками мереж автозаправних станцій для того, щоб обговорити дану проблематику.

В результаті зустрічі сторони прийшли до висновку про актуальність заборони на діяльність всіх нелегальних автозаправних станцій.

“Триває робота по виявленню незаконного обігу пального. Всі автозаправні станції в Україні пройдуть перевірку“, – анонсував міністр.

Також зі свого боку представники Асоціації заявили, що готові вести чесну конкуренцію на ринку нафтопродуктів і дотримуватися в цьому питанні законодавства України.

Нагадаємо, що в період січня-лютого поточного року обсяг імпорту нафтопродуктів через морські порти України впав майже в 6 разів. Про це свідчать дані Адміністрації морських портів України.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери