КМДА збирає данину зі столичних МАФів

У Київській міськдержадміністрації (КМДА) злочинна схема, за допомогою якої з МАФів збирають мільйони доларів чорної готівки – замість того, щоб законним способом збирати з них кошти в міський бюджет.

Керує цією схемою, за даними ЗМІ, начальник відділу з питань розміщення тимчасових споруд та погодження місць розташування рекламних засобів Департаменту містобудування та архітектури КМДА Олександр Горбач.

“У КМДА Горбач займає не такий вже високий пост начальника відділу з питань розміщення тимчасових споруд (вони ж – МАФи) і погодження місць розташування рекламних засобів Департаменту містобудування та архітектури КМДА. Пост не високий, але відповідальний, бо займаючи його відповідає за всю документацію, пов’язану з МАФами. Олександр Горбач працює на цій «врожайній ниві» вже п’ять років. Мало того – він же є секретарем профільної комісії КМДА з питань розміщення тимчасових споруд, яка приймає рішення щодо МАФів на підставі підготовлених Горбачем документів. Тобто, по суті, він контролює сам себе “, – повідомляє джерело.

Також існує ще одна фігурантка схеми, глава громадських організацій “Київський міський комітет порятунку бізнесу” і “Асоціація власників МАФ” Тетяна Петренко – дружина Олександра Горбача. “Власне, вже на цьому можна було б поставити крапку і писати заяву в прокуратуру, бо тут є явний конфлікт інтересів. Але якщо копнути глибше, виявляється, що ніякого конфлікту немає – а є злагоджений “сімейний підряд” по розграбуванню міського бюджету, який надає підприємцем цілий спектр корупційних послуг “, – відзначає джерело.

За словами джерела, реалізація схеми в даний момент призупинена через майбутні місцеві вибори.

“До діяльності сімейства почали з’являтися питання, в тому числі, у вигляді депутатських запитів. І щоб не псувати рейтинги мера, який планує переобратися, Горбача вирішили “злити”. Але, звичайно, тільки для людського ока … Схему вирішили не згортати, а тимчасово законсервувати. Для чого в КМДА почали псевдорозслідуванння “, – повідомляє джерело, додаючи, що керівництво КМДА навіть розповіло підприємцям про намір звільнити Горбача з посади секретаря комісії КМДА з питань розміщення тимчасових споруд. Олександр Горбач був в курсі справи і своєчасно пішов на лікарняний.

“Але ось що цікаво. Спочатку, згідно “сценарію”, чиновник повинен був просидіти на лікарняному півроку, перечекати місцеві вибори, і переможно повернутися на колишнє місце. Однак все пішло не так, Горбач вже вийшов з лікарняного і … спокійно повернувся на роботу, незважаючи на обіцянки про звільнення. Нагадаємо, ще 13 грудня 2014 року мер пообіцяв презентувати комплексну схему розміщення МАФів у столиці. Однак він так і не виконав свої обіцянки, і тепер стає остаточно зрозуміло, чому.

Причина проста: виборча кампанія, як з’ясувалося, очікується дуже гаряча, грошей буде потрібно багато, і тіньовий прибуток від МАФів нинішній владі буде дуже потрібен. Тому і про схему розміщення МАФів, яка зробила б їх роботу прозорою, забули, з незадоволеними діяльністю Горбача мирно “порішали”. І він по-тихому повернувся на колишні схеми. Які і далі будуть приносити десятки мільйонів чорної готівки “, – підкреслило джерело.

#stoppolitcor

 

Читайте також
У Мінфіні пояснили різке збільшення фінансування Офісу президента
Зростання на 40% фінансування діяльності Офісу глави держави пояснюється диспропорцією зарплат у 500 співробітників. Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що…
Детальніше
Чоловік за 13,2 тис. грн хабаря пропонував прикордоннику на Чернігівщині пропустити громадян України в Росію
На Чернігівщині громадянин України намагався організувати схему пропуску громадян України в Росію. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби. Громадянин України в…
Детальніше
У Києві чиновник Мін'юсту продавав бізнесменові держпосаду за дуже велику суму
У Києві затримано заступника керівника одного з відділів Мін'юсту, який продавав бізнесменові посаду в держорганах. Просив за свої послуги він…
Детальніше
Міст на дорозі міжнародного значення залатали ганчірками після ремонту за 13 мільйонів
У Рівненській області міст залатали ганчір'ям. На важливій трасі міжнародного значення в Рівненській області нещодавно відремонтований міст доводиться латати ганчірками…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери