Луценко заявив, що НАБУ узгоджує проєкти підозр із посольством США

Американська тінь на українському правосудді

Генпрокурор стверджує, що має законно отримані докази того, що працівники НАБУ передають проєкти підозр до посольства “однієї із дружніх нам країн”.

На думку Луценка, одного цього факту достатньо, аби переконати новообраного президента зайнятися реорганізацією НАБУ та ДБР. Також він указує на необхідність провести конкурс, за підсумками якого повинен бути обраний професійний і проукраїнський чиновник — не той, який узгоджуватиме свої дій у посольстві США, а той, який працюватиме відповідно до закону та Конституції України.

З іншого боку, раніше нардеп Сергій Лещенко заявляв, що Луценко “продав” важливу інформацію Рудольфові Джуліані (людина Трампа) і “втягнув Україну у брудну гру”, і все це заради збереження своєї посади.

Неефективна роздробленість

За словами генпрокурора, зараз бізнес “замучений” візитами 5-6 підрозділів різних відомств. А роздробленість знижує ефективність і призводить до абсолютно безглуздої конкуренції.

Юрій Луценко переконаний, що НАБУ та ДБР необхідно об’єднати, адже окреме їх існування нічим не обґрунтоване. На його думку, ДБР повинно розслідувати всі справи, а коли доходить до чиновників А-категорії – передавати до свого особливого відділу.

Також Луценко закликає ліквідувати економічні функції МВС та СБУ, для чого необхідно створити Службу фінансової безпеки.

У цілому, у таких заявах немає нічого дивного — про конфлікт між ГПУ та НАБУ відомо давно. А саме НАБУ вважає себе доволі ефективним.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Колишній топ-менеджер ПриватБанку Яценко вийшов з СІЗО під заставу в 52 млн гривень
Колишній топ-менеджер Приватбанку Володимир Яценко вийшов з СІЗО після внесення застави. За нього заплатили більше 52 мільйонів гривень. Про це в…
Детальніше
Резонансна телефонна розмова Медведчука з Сурковим
У 2014 році чинний нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук провів телефонну розмову з колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Політики…
Детальніше
Блискуча реакція правоохоронних органів за напад на журналіста (Відео)
10 лютого в Одесі на ринку «Північний» напали на знімальну групу проєкту розслідувань «Нормально». Автор проєкту Євген Лисий розповів, що на журналістів напали люди,…
Детальніше
Влада наказала українським провайдерам заблокувати 426 сайтів. Повний список
Слідчий відділ Голосіївського управління поліції Головного управління Національної поліції в Києві направив лист від Національної комісії, що здійснює державне регулювання…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери