Луценко заявив, що НАБУ узгоджує проєкти підозр із посольством США

Американська тінь на українському правосудді

Генпрокурор стверджує, що має законно отримані докази того, що працівники НАБУ передають проєкти підозр до посольства “однієї із дружніх нам країн”.

На думку Луценка, одного цього факту достатньо, аби переконати новообраного президента зайнятися реорганізацією НАБУ та ДБР. Також він указує на необхідність провести конкурс, за підсумками якого повинен бути обраний професійний і проукраїнський чиновник — не той, який узгоджуватиме свої дій у посольстві США, а той, який працюватиме відповідно до закону та Конституції України.

З іншого боку, раніше нардеп Сергій Лещенко заявляв, що Луценко “продав” важливу інформацію Рудольфові Джуліані (людина Трампа) і “втягнув Україну у брудну гру”, і все це заради збереження своєї посади.

Неефективна роздробленість

За словами генпрокурора, зараз бізнес “замучений” візитами 5-6 підрозділів різних відомств. А роздробленість знижує ефективність і призводить до абсолютно безглуздої конкуренції.

Юрій Луценко переконаний, що НАБУ та ДБР необхідно об’єднати, адже окреме їх існування нічим не обґрунтоване. На його думку, ДБР повинно розслідувати всі справи, а коли доходить до чиновників А-категорії – передавати до свого особливого відділу.

Також Луценко закликає ліквідувати економічні функції МВС та СБУ, для чого необхідно створити Службу фінансової безпеки.

У цілому, у таких заявах немає нічого дивного — про конфлікт між ГПУ та НАБУ відомо давно. А саме НАБУ вважає себе доволі ефективним.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери