Луценко заявив, що НАБУ узгоджує проєкти підозр із посольством США

Американська тінь на українському правосудді

Генпрокурор стверджує, що має законно отримані докази того, що працівники НАБУ передають проєкти підозр до посольства “однієї із дружніх нам країн”.

На думку Луценка, одного цього факту достатньо, аби переконати новообраного президента зайнятися реорганізацією НАБУ та ДБР. Також він указує на необхідність провести конкурс, за підсумками якого повинен бути обраний професійний і проукраїнський чиновник — не той, який узгоджуватиме свої дій у посольстві США, а той, який працюватиме відповідно до закону та Конституції України.

З іншого боку, раніше нардеп Сергій Лещенко заявляв, що Луценко “продав” важливу інформацію Рудольфові Джуліані (людина Трампа) і “втягнув Україну у брудну гру”, і все це заради збереження своєї посади.

Неефективна роздробленість

За словами генпрокурора, зараз бізнес “замучений” візитами 5-6 підрозділів різних відомств. А роздробленість знижує ефективність і призводить до абсолютно безглуздої конкуренції.

Юрій Луценко переконаний, що НАБУ та ДБР необхідно об’єднати, адже окреме їх існування нічим не обґрунтоване. На його думку, ДБР повинно розслідувати всі справи, а коли доходить до чиновників А-категорії – передавати до свого особливого відділу.

Також Луценко закликає ліквідувати економічні функції МВС та СБУ, для чого необхідно створити Службу фінансової безпеки.

У цілому, у таких заявах немає нічого дивного — про конфлікт між ГПУ та НАБУ відомо давно. А саме НАБУ вважає себе доволі ефективним.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Кадрові рішення Кабміну
Сьогодні у КМУ були призначення, звільнення, узгодження та оголошення конкурсів на посади. Призначення: голова правління НАК "Надра України" — Тарас…
Детальніше
"Слуги народу" зареєстрували у раді законопроект про особливий статус Донбасу
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який пропонує зміни до статті 1 закону України "   Жодної федералізації, контроль над кордоном…
Детальніше
Перша прес-конференція мовного омбудсмена
27 листопада Тетяна Монахова була призначена урядом уповноваженою із захисту державної мови. Згідно закону, повноваження вона отримає тільки наприкінці весни…
Детальніше
Пенсії-2020: як зміняться вимоги до стажу і розмір виплат
В Україні триває пенсійна реформа, що припускає, зокрема, поступове збільшення стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, і пенсійного віку для…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери