Луценко заявив, що НАБУ узгоджує проєкти підозр із посольством США

Американська тінь на українському правосудді

Генпрокурор стверджує, що має законно отримані докази того, що працівники НАБУ передають проєкти підозр до посольства “однієї із дружніх нам країн”.

На думку Луценка, одного цього факту достатньо, аби переконати новообраного президента зайнятися реорганізацією НАБУ та ДБР. Також він указує на необхідність провести конкурс, за підсумками якого повинен бути обраний професійний і проукраїнський чиновник — не той, який узгоджуватиме свої дій у посольстві США, а той, який працюватиме відповідно до закону та Конституції України.

З іншого боку, раніше нардеп Сергій Лещенко заявляв, що Луценко “продав” важливу інформацію Рудольфові Джуліані (людина Трампа) і “втягнув Україну у брудну гру”, і все це заради збереження своєї посади.

Неефективна роздробленість

За словами генпрокурора, зараз бізнес “замучений” візитами 5-6 підрозділів різних відомств. А роздробленість знижує ефективність і призводить до абсолютно безглуздої конкуренції.

Юрій Луценко переконаний, що НАБУ та ДБР необхідно об’єднати, адже окреме їх існування нічим не обґрунтоване. На його думку, ДБР повинно розслідувати всі справи, а коли доходить до чиновників А-категорії – передавати до свого особливого відділу.

Також Луценко закликає ліквідувати економічні функції МВС та СБУ, для чого необхідно створити Службу фінансової безпеки.

У цілому, у таких заявах немає нічого дивного — про конфлікт між ГПУ та НАБУ відомо давно. А саме НАБУ вважає себе доволі ефективним.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Місцеві вибори в Україні: з початку виборчого процесу поліція відкрила понад 40 кримінальних справ
Поліція відкрили 43 справи за перші два тижні виборчої кампанії. З початку виборчої кампанії місцевих виборів в Україні поліція почала…
Детальніше
"Слуга народу" засвітив у Раді годинник за 600 тисяч: Більше, ніж річна зарплата
Народний депутат з фракції «Слуга народу» засвітив дорогий годинники прямо під час засідання Ради. Українські народні обранці живуть на кілька…
Детальніше
Кілька квартир і Lexus за 580 тис. грн: що задекларував голова Полтавської ОДА Олег Синегубов
Національне агентство з питань запобігання корупції почало перевіряти, чи відповідає спосіб життя чиновників їхнім зарплатам. Як повідомили в прес-службі НАПКА,…
Детальніше
Суд не зміг обрати запобіжний захід нардепу Юрченко - той пішов на самоізоляцію
У п'ятницю, 18 вересня, Вищий антикорупційний суд повинен був обирати запобіжний захід народному депутату Олександру Юрченко (представляв "Слугу народу"). Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери