Луценко заявив, що НАБУ узгоджує проєкти підозр із посольством США

Американська тінь на українському правосудді

Генпрокурор стверджує, що має законно отримані докази того, що працівники НАБУ передають проєкти підозр до посольства “однієї із дружніх нам країн”.

На думку Луценка, одного цього факту достатньо, аби переконати новообраного президента зайнятися реорганізацією НАБУ та ДБР. Також він указує на необхідність провести конкурс, за підсумками якого повинен бути обраний професійний і проукраїнський чиновник — не той, який узгоджуватиме свої дій у посольстві США, а той, який працюватиме відповідно до закону та Конституції України.

З іншого боку, раніше нардеп Сергій Лещенко заявляв, що Луценко “продав” важливу інформацію Рудольфові Джуліані (людина Трампа) і “втягнув Україну у брудну гру”, і все це заради збереження своєї посади.

Неефективна роздробленість

За словами генпрокурора, зараз бізнес “замучений” візитами 5-6 підрозділів різних відомств. А роздробленість знижує ефективність і призводить до абсолютно безглуздої конкуренції.

Юрій Луценко переконаний, що НАБУ та ДБР необхідно об’єднати, адже окреме їх існування нічим не обґрунтоване. На його думку, ДБР повинно розслідувати всі справи, а коли доходить до чиновників А-категорії – передавати до свого особливого відділу.

Також Луценко закликає ліквідувати економічні функції МВС та СБУ, для чого необхідно створити Службу фінансової безпеки.

У цілому, у таких заявах немає нічого дивного — про конфлікт між ГПУ та НАБУ відомо давно. А саме НАБУ вважає себе доволі ефективним.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
В Укрзалізниці «розпиляли» мільйони завдяки ремонтам «на папері»
СБУ розслідує чергову справу щодо «Укрзалізниці». Чиновники привласнили мільйони на ремонтах, що проводили тільки на папері. Правоохоронці виявили нову схему…
Детальніше
У Черкасах з автомата застрелили бізнесмена біля кафе
22 червня у місті Черкаси застрелили місцевого бізнесмена посеред білого дня. Він помер у лікарні. Невідомий біля кафе на вулиці…
Детальніше
НА ПЕРШОГО РАДНИКА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВЧИНЕНО ЗАМАХ
Стало відомо про замах на помічника президента України Сергія Шефіра. «Тільки що поблизу села Лісники було скоєно замах на Сергія…
Детальніше
Суддю з Мукачева ув’язнять на 7 років за 2000 грн хабара
21 вересня ВАКС оголосила вирок судді Мукачівського міськрайонного суду, який 4 роки тому взяв 2 тис. грн хабара 21 вересня…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери