Медики мають отримати підвищені зарплати вже у вересні, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вимагає, щоб медики вже у вересні отримали підвищені зарплати. Він звернув увагу, що нині надто мало лікарень уклали угоди з Національною службою здоров’я для отримання доплат.

Про це він сказав у ході селекторної наради , передає передає пресс-служба Офісу.

“Уже кінець місяця, і медпрацівники за декілька днів мають одержувати зарплати, а згідно з даними, які я отримав, договорів про доплату медикам підписано менше, ніж на чверть від поданих заявок”, – заявив глава держави.

Він підкреслив, що залишається відкритим питання і щодо забезпечення понад 80% ліжок киснем для хворих на COVID-19.

“Усі ці питання мають бути вирішені”, – зазначив Зеленський.

Своєю чергою прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що НСЗУ почала проводити оплати закладам за укладеними договорами по надбавках медпрацівникам з 25 вересня.

“Протягом наступних двох днів 500 закладів охорони здоров’я отримають кошти. Інші заклади отримають їх після підписання ними контрактів до кінця тижня”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що понад 200 закладів ще досі не подали пропозиції про укладення договору з НСЗУ, що унеможливлює вчасну виплату доплат медпрацівникам.

“Контроль за виплатами – особисто на міністрі охорони здоров’я”, – зазначив глава Кабміну.

Під час наради було наголошено і на необхідності вирішення питання з лікарнями другої хвилі та їхнім забезпеченням. Крім того, НСЗУ підписала менш ніж половину договорів про фінансування закладів охорони здоров’я, які його недоотримали у зв’язку з другим етапом реформи.

Нагадаємо, на початку вересня КМУ затвердив механізм доплат до заробітних плат медичним працівникам; анонсувалося, що медики зможуть отримати виплати вже до кінця вересня.

#stoppolitcor

Читайте також
АРМА обрала управителя для трубопроводу Медведчука
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), обрав переможцем конкурсу на…
Детальніше
Громадянина України Гладиря засудили до 10 років в'язниці в США за кібератаки на компанії
Суд у Вашингтоні засудив громадянина України Федора Гладиря до 10 років позбавлення волі за низку кібератак на американські компанії, які…
Детальніше
Підсанкційний депутат Держдуми РФ Бабаков підсилює готельну імперію в Києві для відкриття гральних закладів
Підсанкційний депутат Держдуми РФ, який голосував за анексію Криму, Олександр Бабаков підсилює свою готельну імперію в Києві. Робить це з…
Детальніше
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії. У ньому йдеться, що кошти позичені…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери