Медики мають отримати підвищені зарплати вже у вересні, – Зеленський

Президент України Володимир Зеленський вимагає, щоб медики вже у вересні отримали підвищені зарплати. Він звернув увагу, що нині надто мало лікарень уклали угоди з Національною службою здоров’я для отримання доплат.

Про це він сказав у ході селекторної наради , передає передає пресс-служба Офісу.

“Уже кінець місяця, і медпрацівники за декілька днів мають одержувати зарплати, а згідно з даними, які я отримав, договорів про доплату медикам підписано менше, ніж на чверть від поданих заявок”, – заявив глава держави.

Він підкреслив, що залишається відкритим питання і щодо забезпечення понад 80% ліжок киснем для хворих на COVID-19.

“Усі ці питання мають бути вирішені”, – зазначив Зеленський.

Своєю чергою прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що НСЗУ почала проводити оплати закладам за укладеними договорами по надбавках медпрацівникам з 25 вересня.

“Протягом наступних двох днів 500 закладів охорони здоров’я отримають кошти. Інші заклади отримають їх після підписання ними контрактів до кінця тижня”, – сказав Шмигаль.

Він додав, що понад 200 закладів ще досі не подали пропозиції про укладення договору з НСЗУ, що унеможливлює вчасну виплату доплат медпрацівникам.

“Контроль за виплатами – особисто на міністрі охорони здоров’я”, – зазначив глава Кабміну.

Під час наради було наголошено і на необхідності вирішення питання з лікарнями другої хвилі та їхнім забезпеченням. Крім того, НСЗУ підписала менш ніж половину договорів про фінансування закладів охорони здоров’я, які його недоотримали у зв’язку з другим етапом реформи.

Нагадаємо, на початку вересня КМУ затвердив механізм доплат до заробітних плат медичним працівникам; анонсувалося, що медики зможуть отримати виплати вже до кінця вересня.

#stoppolitcor

Читайте також
Партію Порошенко викрили у фальсифікаціях на виборах під Одесою
В "ЄС" знайшли 10 зайвих голосів в Іллічівську. В Іллічівську (Чорноморську) в Одеській області на одній з виборчих дільниць під…
Детальніше
НАБУ заявило про викриття масштабної схеми в порту "Южний"
Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) заявили про викриття корупційної схеми на підприємстві Морський торговий порт "Южний". В результаті схеми…
Детальніше
28 місяців в'язниці. Ексдепутат Мартиненко програв апеляцію в Швейцарії
Микола Мартиненко засуджений за відмивання 2,8 млн євро через швейцарську фінансову систему. Колишній народний депутат Микола Мартиненко не зміг домогтися…
Детальніше
Маєток під Києвом, землі на Львівщині: статки депутатки Верещук оцінили в 15 мільйонів
Земельні ділянки, квартири, елітні іномарки та півтора мільйона гривень доходу – усе це за офіційної зарплати у 15 тис. грн…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери