МОЗ домовився про безкоштовне таксі для медиків на час карантину

Uber буде безкоштовно возити медиків у семи містах України.

На час карантину в Україні медики зможуть безкоштовно добиратися на роботу на таксі в тих містах, де працює сервіс Uber. Про це йдеться в повідомленні офіційного Telegram-каналу Міністерства охорони здоров’я про коронавірус.

Повідомляється, що Uber буде безкоштовно доставляти до лікарень медиків, задіяних в запобіганні коронавірусної інфекції. Домовленість включає 10000 поїздок.

“Ця опція буде доступна в містах, де працює сервіс Uber – Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя і Вінниця”, – йдеться в повідомленні.

Міністерство охорони здоров’я закликає інші транспортні сервіси приєднатися до ініціативи і допомогти дістатися на роботу тим, хто рятує людські життя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури вимагало від місцевої влади організувати підвезення працівників до важливих об’єктів на період карантину в Україні.

Сьогодні київський мер Віталій Кличко заявив, що в столиці безкоштовне підвезення медиків готовий забезпечити і сервіс таксі Bolt.

#stoppolitcor

 

 

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери