МОЗ домовився про безкоштовне таксі для медиків на час карантину

Uber буде безкоштовно возити медиків у семи містах України.

На час карантину в Україні медики зможуть безкоштовно добиратися на роботу на таксі в тих містах, де працює сервіс Uber. Про це йдеться в повідомленні офіційного Telegram-каналу Міністерства охорони здоров’я про коронавірус.

Повідомляється, що Uber буде безкоштовно доставляти до лікарень медиків, задіяних в запобіганні коронавірусної інфекції. Домовленість включає 10000 поїздок.

“Ця опція буде доступна в містах, де працює сервіс Uber – Київ, Одеса, Львів, Дніпро, Харків, Запоріжжя і Вінниця”, – йдеться в повідомленні.

Міністерство охорони здоров’я закликає інші транспортні сервіси приєднатися до ініціативи і допомогти дістатися на роботу тим, хто рятує людські життя.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Міністерство інфраструктури вимагало від місцевої влади організувати підвезення працівників до важливих об’єктів на період карантину в Україні.

Сьогодні київський мер Віталій Кличко заявив, що в столиці безкоштовне підвезення медиків готовий забезпечити і сервіс таксі Bolt.

#stoppolitcor

 

 

Читайте також
У Житомирі комунальники піймалися на багатомільйонній розтраті
Тільки на придбання піску і щебеню керівництво КП "наварило" майже один мільйон гривень через штучне завищення ринкових цін. Співробітники Служби…
Детальніше
ВАКС пом'якшив домашній арешт ексзаступнику директора порту «Південний»
Суд пом'якшив цілодобовий на нічний домашній арешт колишнього виконувача обов'язків директора державного підприємства «Морський торговельний порт «Південний» Олега Трайдакала, якого…
Детальніше
У січні член Наглядової ради державного "Нафтогазу" отримувала щодня майже 23 тис. гривень
Гонорар члена Наглядової ради НАК "Нафтогаз України" за 19 робочих днів січня 2021 року становив 435 050 грн. Такі цифри…
Детальніше
ДПС в ході перевірок за минулий рік виявила багатомільярдні порушення
Заступник голови податкової інспекції Наталія Рубан повідомила, що держбюджет за підсумками донарахувань та штрафних санкцій отримав 2,3 мільярди гривень. Практично…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери