Нардепи у 2020 році витратили на службові авто 2,5 млн грн

Народні депутати в 2020 році користувалися службовими автомобілями більш ніж 8,2 тисячі годин, витративши на це понад 2,5 млн гривень.

Найактивніше використовували авто в лютому, а найменше – у квітні-травні, ймовірно, через локдаун (щоб подивитися інфографіку, доскрольте сторінку до кінця).

 • Так, у січні службові машини використовували 138 нардепів (найчастіше Юрій Камельчук, Євген Брагар, Станіслав Юраш, Марина Бардіна та Михайло Бондар). Вони наїздили 811 годин,а собівартість використання становила 252,8 тисячі грн.
 • У лютому автопарком користувалися 130 депутатів (найчастіше Юрій Камельчук, Євген Брагар, Станіслав Юраш, Марина Бардіна та Михайло Бондар). Вони наїздили 1182 години і витратили на це 368,3 тисячі грн.
 • У березні авто користувалися 130 депутатів (найчастіше Камельчук і Юраш, а також Володимир Крейденко, Сергій Нагорняк і Олена Хоменко). Наїздили вони 724 години і витратили 225,6 млн грн.
 • У квітні автомобілями користувалися 62 депутати (найчастіше Євген Брагар, Сергій Швець, Володимир Крейденко, Михайло Бондар і Максим Пашковський). Вони наїздили 282 години і витратили 87,8 млн грн.
 • У травні автомобілями користувалися 82 нардепи (найчастіше Крейденко, Швець, Нагорняк, а також Олег Колєв і Сергій Штепа). Вони наїздили 460 годин і витратили 143,4 тисячі грн.
 • У червні 116 нардепів наїздили 782 години і витратили на це 243,9 тисячі грн.Найчастіше користувалися Анастасія Ляшенко, Олена Хоменко, Олена Шкрум, Тетяна Грищенко і Михайло Бондар.
 • У липні авто користувалися 128 депутатів (найчастіше Юраш, Хоменко, Крейденко, Пашковський і Бардіна). Наїздили вони 782 години на 243,8 тисячі грн.
 • У серпні службові авто використовували менше через парламентські канікули – 85 депутатів (найчастіше крім Швеця, Нагорняка, Брагар і Юраша користувався Олексій Гончаренко). Витрачено 123,1 тисячі грн за 395 годин.
 • У вересні користувалися 128 нардепів (найчастіше Крейденко, Хоменко, а також Юлія Овчинникова, Анна Пуртова і Олександр Колтунович). Витрачено 278,2 тисячі грн за 893 години.
 • У жовтні користувалися 100 депутатів (найчастіше Брагар, Крейденко, Юраш, Хоменко та Віталій Безгін). Витрачено 145,8 млн грн за 468 годин.
 • У листопаді авто використовували 113 депутатів (найчастіше Крейденко, Гончаренко, Олександр Горенюк, Павло Мельник та Олександр Качура). Витрачено 195,8 млн грн за 628 годин.
 • У грудні 123 депутати використовували службові авто, витративши 250,4 тисячі грн за 803 години.

#stoppolitcor

Читайте також
НАБУ зловило одеського "короля контрабанди" Альперіна на угодах з поверненням ПДВ
Національне антикорупційне бюро спільно з ГУ ДФС і ГУ ДПС в Одеській області зафіксували факти корупційних схем із завезення товарів…
Детальніше
Колишній керівник ГПУ вступив у боротьбу за посаду глави САП
Колишній начальник управління спецрозслідування Генеральної прокуратури Сергій Горбатюк подав документи на участь в конкурсі на посаду керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури…
Детальніше
Активи Януковича у Швейцарії будуть заморожені ще максимум три роки
Швейцарія нагадала Україні, що замороження активів колишнього президента України Віктора Януковича і його оточення триватиме ще максимум три роки. Це передбачено законодавством…
Детальніше
Ексглава правління Приватбанку Дубілет, якого шукає НАБУ, виїхав з України
Колишній голова правління Приватбанку Олександр Дубілет, який підозрюється НАБУ в зловживаннях, перебуває за межами України. Про це  повідомили джерела в…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери