Перед звільненням ексголова суду в Харкові задекларував більше 2,5 мільйона гривень зарплати

Олександр Шестак більше не очолює Дзержинський районний суд.

Суддя Олександр Шестак пішов у відставку, він був головою Дзержинського районного суду 11 років.

Вночі, 23 листопада, ексслужитель Феміди подав декларацію перед звільненням. Документ опублікований на сайті Національного агентства протидії корупції.

Декларація охоплює період з 1 січня по 13 листопада, за цей час Олександр Шестак заробив понад 2 мільйони 530 тисяч гривень на посаді голови Дзержинського районного суду Харкова. Готівкою він зберігає 1 мільйон 350 тисяч гривень.

Згідно з документом, у колишнього судді є квартира і дві ділянки землі — 10 і 12 соток в Харкові. Їздить Олександр Шестак на Volkswagen Polo 2014 року випуску.

Відзначимо, в минулому році служитель Феміди декларував більше 1 мільйона 430 тисяч гривень зарплати.

Нагадаємо, Олександра Шестака звільнили 10 листопада, зараз обов’язки голови Дзержинського суду виконує служитель Феміди Денис Цвірюк.

Олександр Шестак очолив Дзержинський районний суд в 2009 році, працював тут з 1990 року. За цей час він судив підлеглих Кернеса, зокрема, випустив під заставу заступника директора департаменту будівництва і дорожнього господарства Ігоря Київського, підозрюваного в розтраті бюджетних грошей. Олександр Шестак здійснював правосуддя і над своїм колегою — суддею Сергієм Лазюком, якого підозрювали в отриманні тисячі доларів хабара в 2016 році.

Найбільш резонансним було рішення Шестака по масовій бійці на вулиці Клочківській в 2006 році. Всіх сімох підсудних суддя Шестак визнав винними в грубому порушенні громадського порядку, нанесенні тілесних ушкоджень. Але жоден з обвинувачених до в’язниці не сів — суддя звільнив спортсменів від покарання, посилаючись на статтю 75 Кримінального кодексу України.

У 2007 році Харківська міськрада виділила судді Олександру Шестаку землю в парку “Зустріч”.

#stoppolitcor

Читайте також
Кузьмін: Суд зобов'язав ДБР порушити кримінальну справу проти міністра Криклія і посла Врублевського
Печерський суд зобов'язав Державне бюро розслідувань порушити кримінальну справу і провести слідчі дії проти міністра інфраструктури Владислава Криклія і посла…
Детальніше
Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні
На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських…
Детальніше
Мовна пастка для українців
Від сьогодні у нашій демократичній державі всі сфери обслуговування повинні перейти на спілкування суто українською мовою. А як же конституційні…
Детальніше
Голова Антикорупційного суду визнала, що була на одній вечірці з підозрюваним суддею Вовком
Голова Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) Олена Танасевич визнала, що була на одному «неформальному заході» із підозрюваним головою Окружного адмінсуду…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери