Підпільне вакцинування від COVID-19 або «слідство веде Кива»

Ще процес вакцинації в Україні не розпочався, а от баталії навколо ввезення вакцини вже розгораються. Ну просто класика жанру по українськи! Кожне важливе рішення з боку влади стосовно здоров’я та життя громадян України супроводжується  інтригами, скандалами та порушеннями законодавства і простих правил етики.

Так сьогодні під час прямого ефіру NewsOne, опозиціонер Ілля Кива, звернувся до Генпрокурора та Голови слідчого Управління Нацполіції з проханням перевірити інформацію про можливу підпільну вакцинацію від коронавірусу та контрабандне ввезення в країну вакцини Pfizer/BioNtech.

На своїй же сторінці у Facebook він заявляє наступне:

«Журналісти видання «Страна.юа» приводять багаточисленні факти про початок нелегальної вакцинації  проти коронавірусу в Україні контрабандною вакциною. Така вакцинація проводиться в лікарні «Медиленд» та коштує 1-3 тис. євро. За інформацією видання, щеплення вже зробили ряд українських топ-чиновників, бізнесменів та членів їх родин. Такі події викликають неабиякий резонанс. Також, є підстави  говорити про організацію злочинної схеми з вакциною, в якій беруть участь високопоставлені чиновники».

Також, Кива зазначає про можливу причасність до цієї схеми Романа Гольдмана, котрий «добре знайомий з президентом» та може користуватися його протекцією. Пана Гольдмана вже називають дистриб’ютором підпільної партії вакцини  Pfizer/BioNtech.

Непогана вартість 1- 3 тис. євро, як для щеплення! Адже, рядовий українець навряд чи зможе дозволити собі таку розкіш. Якщо родина складається, наприклад, із 3-х осіб, то така вакцинація може вартувати біля 9 тис. євро, що дорівнює ціні автомобіля економ класу. Тому такі привілеї мають лише «обрані особи». А для вас «звичайні» громадяни підготували китайську вакцину ефективність, якої нижча за 60% у 100% співвідношенні. Та ще й проводять полеміку на тему, який відсоток населення України погодиться на щеплення і чому є ті, хто проти вакцинації. Ось вам відповіді на поверхні на всі питання. Людей опановує страх за своє здоров’я і життя та їх близьких людей.

Тож, чи звернуть увагу на цю заяву правоохоронні органи і чи внесуть дані відомості до ЄРДР ми побачимо надалі. А може знову ця справа, як і ряд інших в яких задіяні можновладці «вищого ешелону влади» просто  піде у небуття?!

#stoppolitcor

 

Читайте також
ДПС викрила масштабну оборудку на реалізації автомобілей
Пресслужба Державної податкової служби України повідомила про викриття схеми реалізації автомобілів без їх фактичного постачання.  Загальна сума операцій склала понад…
Детальніше
YouTube заблокував трансляцію телеканалу "112 Україна"
Трансляцію телеканалу "112 Україна", проти якого 2 лютого були введені санкції РНБО, заблокував і сервіс YouTube. Про це йдеться в повідомленні телеканалу "Newsone" в Telegram-каналі. "Сервіс…
Детальніше
США запроваджують санкції проти олігарха Коломойського та членів його сім'ї
США запроваджують санкції проти олігарха Ігоря Коломойського, якого звинувачують в корупції. Про це повідомляє Державний департамент США . «Я оголошую…
Детальніше
Порошенко витратив за перші дні березня майже 4 млн гривень
Колишній Президент (2014-2019 роки), депутат Верховної Ради (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко задекларував витрати у вигляді подарунка в грошовій формі на 3,7…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери