«План Б» чи «локдаун»?

Пережили українці «локдаун вихідного дня» та що далі?

На превеликий жаль, з кожним днем все наглядніше стає той факт, що самі урядовці не знають, що робити далі. За весь період панування коронавірусу, уряд пана Зеленського не спромігся розробити, а ні тактику, а ні стратегію у подоланні епідемії в Україні. Ми лише бачимо рішення та кроки, які реалізовуються швидкоруч без будь-якого підгрунтя. Абсолютно відсутня злагодженість в роботі Кабміну, ВРУ, ОП президента та МОЗу.

Епідеміологи та вірусологи, які досліджують ситуацію та володіють достовірною інформацією запевняють, що динаміка негативна, захворюваність зростає, ліжок не вистачає, кисень підведений не у всіх лікарнях, на сьогодні у всіх регіонах панує хаос, безпорадність лікарів та безвихідь в очах пацієнтів.

Президент Асоціації анестезіологів України Сергій Дубров каже наступне:

«Адекватні керівники на всіх рівнях повинні аналізувати, що було не так,  які були прогалини і за період запровадження локдауну не просто сидіти і відпочивати, а наздоганяти те, що не було зроблено на весні. Зараз і досі постає критичне питання забезпечення ліжок киснем, маршрути пацієнтів теоретично розроблені, але коли бригада привозить хворого до найближчого пункту швидкої допомоги, то виявляється, що немає вільних місць. При моніторинговому візиті виявилось, що в Києві та Київській області медичні заклади забезпечені киснем на 15-17 %, це взагалі недопустимо!»

За офіційною статистикою від штабу запевняють, що в Одесі заповненість ліжок хворими на COVID-19 лише на 53% , але ми бачимо, що це зовсім не так і в дійсності вже перевищує 100%. В 5-й лікарні на цьому тижні взагалі стався кричущий випадок, де живі пацієнти лежать разом із мертвими.

Так волонтер із Одеси Катерина Ножевнікова повідомила: «Не знаю, що робити? Швидка не приймає 82-річну пацієнтку, яка вже 2 тижні потребує невідкладної допомоги, а опреділити її нікуди. А пацієнтів із рівнем сатурації 80-85% виписують, кисневих концентратів лише  4 в наявності, а черга на них вже більше 30 хворих!»

Народний депутат Ярослав Железняк від політичної партії «ГОЛОС» вважає, що в Україні дуже мало тестують населення на коронавірус, у порівнянні  з іншими країнами. Тому і статистика недостовірна.

Українці заслуговують на правду і дуже хочеться, щоб можновладці вже припинили проводити політику в стилі «я сам обманюватися радий» і почали діяти, а не пропонувати.

#stoppolitcor

Читайте також
Януковича і сина хочуть заочно заарештувати у справі про Межигір'я
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована прокуратура просять Вищий антикорупційний суд заочно заарештувати колишнього президента Віктора Януковича та його…
Детальніше
Тарифи на електроенергію винесуть на засідання РНБО
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розгляне питання тарифів на електроенергію для населення. На…
Детальніше
Зеленський провів кадрові зміни в РНБО: хто отримав крісло
Президент України Володимир Зеленський вивів звільненого з посади голови Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) Валерія Кондратюка. Одночасно глава держави ввів…
Детальніше
Товари на десятки мільйонів гривень: ДБР ліквідувало канал контрабанди на Київській митниці
Потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів ліквадували на Київській митниці. Контрабанду провозили через столичні аеропорти. Про це…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери