Плівки з братом Єрмака: СБУ об’єднала дві кримінальні справи проти Лероса

Служба безпеки України об’єднала два кримінальні провадження проти народного депутата Гео Лероса щодо відеозаписів брата керівника Офісу президента Дениса Єрмака. Про це повідомив у Facebook адвокат нардепа Масі Найєм.

Він зазначив, що у понеділок, 6 квітня, Лерос з’явився на допит до СБУ.

“Сьогодні Гео Лерос з’явився на допит до СБУ. Кримінальне провадження №22020000000000065, відкрите за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 359 ККУ (незаконні придбання, збут або використання спеціальних технічних засобів отримання інформації). Під час допиту було повідомлено, що дане кримінальне провадження об’єднали із кримінальним провадженням за №22020000000000066 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 190 ККУ (шахрайство)”, – поінформував захисник.

Адвокат підкреслює, що Лерос є викривачем і не несе юридичної відповідальності за повідомлення про можливі факти корупційних правопорушень.

“Викривач має право давати пояснення, свідчення або відмовитися їх давати. Гео на цей час не відмовляється давати свідчення. Але нам не зрозуміла логіка (назвемо це так), за якою і СБУ і ДБР викликають на допит у справі з однією кваліфікацією, а потім об’єднують, додаючи синхронно ст. 190 ККУ”, – додав захисник.

Нагадаємо, Лерос прийшов на допит до Державного бюро розслідувань 3 квітня у справі з відеозаписами брата керівника Офісу президента Дениса Єрмака. Зазначалося, що на місці нардепу та його захиснику повідомили про об’єднання кримінальних проваджень.

В ОП відреагували на скандал навколо брата керівника ОП Дениса Єрмака. Підкреслювалося, що всі факти, викладені у так званих “плівках Лероса” повинні бути перевірені. Разом з тим глава держави Володимир Зеленський чекає встановлення джерела появи скандальних записів.

#stoppolitcor

Читайте також
Ірина Венедіктова переїхала з родиною в резиденцію президента в Пуща-Водицю
Генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова ще у червні 2020 року переїхала з сім’єю жити в резиденцію президента України в Пущі-Водиці.…
Детальніше
Призначений суддею ОАСК Кирил Гарник, який забороняв акції протесту та виступав на «Фабриці зірок»
Президент України Володимир Зеленський призначив Кирила Гарника суддею Окружного адмінсуду Києва. Раніше Гарник з'являвся у "Фабриці зірок" та ухвалював сумнівні…
Детальніше
Харківська область отримала 114 мільйонів гривень субвенції на вибори: як розподілять гроші
Найбільше грошей з цієї суми — 32,65 мільйона гривень отримає Харків. У Харківській області затвердили розподіл 114 мільйонів 343 тисяч…
Детальніше
Правоохоронні органи з початку року відкрили 47 проваджень щодо корупції на митниці
З початку року вилучили контрабанди та виявили порушенння митних правил на 204 мільйона гривень. За цей час відкрили 47 проваджень,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери