“Доторканні” — за ким можуть прийти вже завтра

Наредпи восьмого скликання втратять свій статус у перший день роботи нового парламенту — коли обрані депутати дев’ятого скликання отримають свої мандати. Це станеться вже завтра, 29 серпня. Разом із мандатом “колишні” втратять і недоторканність, а декого з них вони поки що вельми виручала.

Під прицілом правосуддя у першу чергу перебувають наступні майже екснардепи:

1. Георгій Логвінський, “Народний фронт”. На Логвінського три папки: заволодіння бюджетними коштами у справі “Золотий мандарин” (54,2 млн грн), заволодіння майном “Бельведер Україна” (40 млн грн) та активами “Банк Столиця”.

 

 

2. Денис Дзензерський, “Народний фронт”. Тут йдеться про недостовірні дані в декларації, причому це не доходи, а борг у 4 млрд грн як поручителя за низкою кредитів.

 

 

3. Богдан Дубневич, БПП. Розкрадання 300 млн кубометрів газу на суму 1,4 млрд грн, а також недостача в декларації на 2 млн грн.

 

 

 

4. Валерій Іщенко, БПП. Розкрадання 20 млн грн в “Укрзалізниці” — на закупівлі всілякого дріб’язку по завищеній у рази вартості.

 

 

 

5. Сергій Скуратівський, “Радикальна партія”. Не задекларував багатомільйонний бізнес дружини — у родини яхти на суму в 10 млн грн.

 

 

 

6. Костянтин Жеваго, безпартійний. Забув указати в декларації, що він бенефіціарний власник компанії зі статутним фондом більше 1 млрд грн.

 

 

 

Не меншу зацікавленість правоохоронних органів викликає і брат Богдана Дубневича — Ярослав, але йому вдалося проскочити до Ради на виборах, тим самим подовживши свою безпеку. Окрім “братської” справи щодо газу, його підозрюють у розкраданні 93 млн грн на “Укрзалізниці”.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Рада передбачила купівлю-продаж держземель виключно через електронні аукціони
Раніше Верховна Рада дозволила місцевому самоврядуванню вибирати цільове призначення земельних ділянок, а сьогодні передбачила здійснення процедури купівлі-продажу земельних ділянок державної або…
Детальніше
Слідчі ДБР завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні у справі щодо відстороненого голови КСУ Олександра Тупицького
Слідчі ДБР завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні у справі щодо відстороненого голови КСУ Олександра Тупицького. Справа стосується незаконної приватизації…
Детальніше
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів
На одному з кораблів прикордонники виявили близько 13 тонн споживчих товарів, які намагалися ввезти в країну під виглядом цементу. Тонни…
Детальніше
Ярослава Гадзала повторно відсторонили від займаної посади
Суд повторно відсторонив керівника Національної академії аграрних наук Ярослава Гадзала від займаної посади. Рішення діятиме до 8 липня. Про це повідомили у прес-службі…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери