“Доторканні” — за ким можуть прийти вже завтра

Наредпи восьмого скликання втратять свій статус у перший день роботи нового парламенту — коли обрані депутати дев’ятого скликання отримають свої мандати. Це станеться вже завтра, 29 серпня. Разом із мандатом “колишні” втратять і недоторканність, а декого з них вони поки що вельми виручала.

Під прицілом правосуддя у першу чергу перебувають наступні майже екснардепи:

1. Георгій Логвінський, “Народний фронт”. На Логвінського три папки: заволодіння бюджетними коштами у справі “Золотий мандарин” (54,2 млн грн), заволодіння майном “Бельведер Україна” (40 млн грн) та активами “Банк Столиця”.

 

 

2. Денис Дзензерський, “Народний фронт”. Тут йдеться про недостовірні дані в декларації, причому це не доходи, а борг у 4 млрд грн як поручителя за низкою кредитів.

 

 

3. Богдан Дубневич, БПП. Розкрадання 300 млн кубометрів газу на суму 1,4 млрд грн, а також недостача в декларації на 2 млн грн.

 

 

 

4. Валерій Іщенко, БПП. Розкрадання 20 млн грн в “Укрзалізниці” — на закупівлі всілякого дріб’язку по завищеній у рази вартості.

 

 

 

5. Сергій Скуратівський, “Радикальна партія”. Не задекларував багатомільйонний бізнес дружини — у родини яхти на суму в 10 млн грн.

 

 

 

6. Костянтин Жеваго, безпартійний. Забув указати в декларації, що він бенефіціарний власник компанії зі статутним фондом більше 1 млрд грн.

 

 

 

Не меншу зацікавленість правоохоронних органів викликає і брат Богдана Дубневича — Ярослав, але йому вдалося проскочити до Ради на виборах, тим самим подовживши свою безпеку. Окрім “братської” справи щодо газу, його підозрюють у розкраданні 93 млн грн на “Укрзалізниці”.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
В Укрзалізниці «розпиляли» мільйони завдяки ремонтам «на папері»
СБУ розслідує чергову справу щодо «Укрзалізниці». Чиновники привласнили мільйони на ремонтах, що проводили тільки на папері. Правоохоронці виявили нову схему…
Детальніше
У Черкасах з автомата застрелили бізнесмена біля кафе
22 червня у місті Черкаси застрелили місцевого бізнесмена посеред білого дня. Він помер у лікарні. Невідомий біля кафе на вулиці…
Детальніше
НА ПЕРШОГО РАДНИКА ЗЕЛЕНСЬКОГО ВЧИНЕНО ЗАМАХ
Стало відомо про замах на помічника президента України Сергія Шефіра. «Тільки що поблизу села Лісники було скоєно замах на Сергія…
Детальніше
Суддю з Мукачева ув’язнять на 7 років за 2000 грн хабара
21 вересня ВАКС оголосила вирок судді Мукачівського міськрайонного суду, який 4 роки тому взяв 2 тис. грн хабара 21 вересня…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери