Призначено нового керівника Укрзалізниці

Уряд в середу, 15 квітня, звільнив тимчасово Желько Марчека, який виконував обов’язки глави Укрзалізниці, і призначило на його місце Івана Юрика. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що попередній керівник не виправдав очікувань.

“Сьогодні на засіданні уряду підтримали пропозицію наглядової ради Укрзалізниці про припинення повноважень тимчасового керівника Укрзалізниці, який, на жаль, не виправдав довіри і очікувань в цей важливий період. Уряд звільнив Желько Марчека з посади виконуючого обов’язки голови і виключив його зі складу членів правління АТ Укрзалізниця”, – йдеться в повідомленні.

Новий тимчасовий керівник УЗ Іван Юрик є членом правління компанії з літа 2019 року, очолює стратегічний напрям залучення інвестицій і роботу з потенційними інвесторами. До цього, з червня 2018 року, входив до складу наглядової ради компанії.

У 2017-2018 роках Юрик був на керівних посадах агентства сприяння інвестиціям Ukraineinvest, в 2014-2016 роках – керівник служби міністра фінансів, в 2010-2014 роках очолював представництво в Україні інвесткомпанії Blackstone.

“Найближчі пріоритети – стабілізація діяльності стратегічного підприємства і вихід з коронакризи і, звичайно, проведення чесного конкурсу на посаду глави Укрзалізниці. Українська залізниця повинна бути однією з найкращих в європейському регіоні”, – заявив Криклій, зазначивши, що для цього потрібен чесний і професійний керівник.

Нагадаємо, напередодні Наглядова рада рекомендувала Кабміну звільнити Желько Марчека і вже усунула його від здійснення повноважень члена правління. Він був призначений на цю посаду 5 лютого.

#stoppolitcor

 

Читайте також
ЄС ще на рік продовжив санкції проти Януковича та його оточення
Європейський союз ще на рік продовжив санкції проти Віктора Януковича - колишнього президента України - та його оточення. При цьому…
Детальніше
Зеленський схвалив скасування паперових трудових книжок: де рахуватимуть стаж
Президент Володимир Зеленський сьогодні підписав закон № 1217-9, який Верховна рада ухвалила 5 лютого 2021 року. Цей закон передбачає скасування…
Детальніше
Скандал у Конституційному Суді. Головатий сів у крісло Тупицького
У четвер, 4 березня, під час розгляду справи місце голови КС Олександра Тупицького, відсторонення якого продовжили ще на місяць, зайняв заступник…
Детальніше
Розкрито корупційну схему повернення ПДВ на мільярд
Низка фірм проводила фіктивні операції, за результатами яких у держави вимагали відшкодування ПДВ. Правоохоронці викрили схему незаконного відшкодування податку на…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери