Призначено нового керівника Укрзалізниці

Уряд в середу, 15 квітня, звільнив тимчасово Желько Марчека, який виконував обов’язки глави Укрзалізниці, і призначило на його місце Івана Юрика. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій на своїй сторінці у Facebook.

Він зазначив, що попередній керівник не виправдав очікувань.

“Сьогодні на засіданні уряду підтримали пропозицію наглядової ради Укрзалізниці про припинення повноважень тимчасового керівника Укрзалізниці, який, на жаль, не виправдав довіри і очікувань в цей важливий період. Уряд звільнив Желько Марчека з посади виконуючого обов’язки голови і виключив його зі складу членів правління АТ Укрзалізниця”, – йдеться в повідомленні.

Новий тимчасовий керівник УЗ Іван Юрик є членом правління компанії з літа 2019 року, очолює стратегічний напрям залучення інвестицій і роботу з потенційними інвесторами. До цього, з червня 2018 року, входив до складу наглядової ради компанії.

У 2017-2018 роках Юрик був на керівних посадах агентства сприяння інвестиціям Ukraineinvest, в 2014-2016 роках – керівник служби міністра фінансів, в 2010-2014 роках очолював представництво в Україні інвесткомпанії Blackstone.

“Найближчі пріоритети – стабілізація діяльності стратегічного підприємства і вихід з коронакризи і, звичайно, проведення чесного конкурсу на посаду глави Укрзалізниці. Українська залізниця повинна бути однією з найкращих в європейському регіоні”, – заявив Криклій, зазначивши, що для цього потрібен чесний і професійний керівник.

Нагадаємо, напередодні Наглядова рада рекомендувала Кабміну звільнити Желько Марчека і вже усунула його від здійснення повноважень члена правління. Він був призначений на цю посаду 5 лютого.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Чоловік за 13,2 тис. грн хабаря пропонував прикордоннику на Чернігівщині пропустити громадян України в Росію
На Чернігівщині громадянин України намагався організувати схему пропуску громадян України в Росію. Про це повідомляє пресслужба Держприкордонслужби. Громадянин України в…
Детальніше
У Києві чиновник Мін'юсту продавав бізнесменові держпосаду за дуже велику суму
У Києві затримано заступника керівника одного з відділів Мін'юсту, який продавав бізнесменові посаду в держорганах. Просив за свої послуги він…
Детальніше
Міст на дорозі міжнародного значення залатали ганчірками після ремонту за 13 мільйонів
У Рівненській області міст залатали ганчір'ям. На важливій трасі міжнародного значення в Рівненській області нещодавно відремонтований міст доводиться латати ганчірками…
Детальніше
Двом військовослужбовцям загрожує до 7 років позбавлення волі
Спільними зусиллями співробітників Департаменту захисту інтересів суспільства і держави Національної поліції України і військових правоохоронців Центрального управління Військової служби правопорядку…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери