Разумков очікує законопроект про регламент роботи КСУ вже в новому році

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що в новому році робоча група з врегулювання конституційної кризи напрацює законопроект, який би регламентував роботу Конституційного Суду. Про це  повідомляє  пресслужба Апарату ВР.

“Сподіваюся, що в новому році парламентська робоча група напрацює законопроект про регламент роботи Конституційного Суду України”, – цитує Разумкова пресслужба.

“Питання, ймовірніше, полягатиме в тому, що треба буде мати закон про регламент роботи Конституційного Суду. Верховна Рада також працює за регламентом. Це – закон, його не варто порушувати. Це нормально і правильно”, – сказав він.

Голова ВР повідомив, що в комітеті з питань правової політики є законопроект авторства Ольги Совгирі. Він передбачає процедуру, за якою рішення Конституційного Суду можуть ухвалюватися виключно двома третинами від його складу.

“Верховна Рада, коли приймає рішення щодо змін до Конституції, повинна мати 300 голосів, що є двома третинами від всього складу Верховної Ради України” – пояснює голова парламенту.

Разумков також підкреслив, що є підписантом цього законопроекту і сподівається, що він буде підтриманий колегами. “Це правильна позиція. Правила повинні бути одні для всіх”, – заявив він.

#stoppolitcor

Читайте також
ДПС викрила масштабну оборудку на реалізації автомобілей
Пресслужба Державної податкової служби України повідомила про викриття схеми реалізації автомобілів без їх фактичного постачання.  Загальна сума операцій склала понад…
Детальніше
YouTube заблокував трансляцію телеканалу "112 Україна"
Трансляцію телеканалу "112 Україна", проти якого 2 лютого були введені санкції РНБО, заблокував і сервіс YouTube. Про це йдеться в повідомленні телеканалу "Newsone" в Telegram-каналі. "Сервіс…
Детальніше
США запроваджують санкції проти олігарха Коломойського та членів його сім'ї
США запроваджують санкції проти олігарха Ігоря Коломойського, якого звинувачують в корупції. Про це повідомляє Державний департамент США . «Я оголошую…
Детальніше
Порошенко витратив за перші дні березня майже 4 млн гривень
Колишній Президент (2014-2019 роки), депутат Верховної Ради (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко задекларував витрати у вигляді подарунка в грошовій формі на 3,7…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери