Разумков очікує законопроект про регламент роботи КСУ вже в новому році

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков сподівається, що в новому році робоча група з врегулювання конституційної кризи напрацює законопроект, який би регламентував роботу Конституційного Суду. Про це  повідомляє  пресслужба Апарату ВР.

“Сподіваюся, що в новому році парламентська робоча група напрацює законопроект про регламент роботи Конституційного Суду України”, – цитує Разумкова пресслужба.

“Питання, ймовірніше, полягатиме в тому, що треба буде мати закон про регламент роботи Конституційного Суду. Верховна Рада також працює за регламентом. Це – закон, його не варто порушувати. Це нормально і правильно”, – сказав він.

Голова ВР повідомив, що в комітеті з питань правової політики є законопроект авторства Ольги Совгирі. Він передбачає процедуру, за якою рішення Конституційного Суду можуть ухвалюватися виключно двома третинами від його складу.

“Верховна Рада, коли приймає рішення щодо змін до Конституції, повинна мати 300 голосів, що є двома третинами від всього складу Верховної Ради України” – пояснює голова парламенту.

Разумков також підкреслив, що є підписантом цього законопроекту і сподівається, що він буде підтриманий колегами. “Це правильна позиція. Правила повинні бути одні для всіх”, – заявив він.

#stoppolitcor

Читайте також
Ціни на газ в Україні можуть різко зрости: в Міненерго назвали причини
Ціну на газ в Україні можуть підвищити. Це буде, якщо Російська Федерація вирішить перервати транзит "блакитного палива" через Україну. Про це…
Детальніше
Зеленський затвердив стратегію розвитку правосуддя в Україні на три роки
Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 231 "Про стратегію розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки". Стратегія…
Детальніше
У "Нафтогазі" проходять обшуки у справі на 2,7 млрд гривень
Державна фіскальна служба прийшла з обшуками у приміщення НАК "Нафтогаз". Обшуки проводяться у справі про ухилення посадовцями компанії від сплати…
Детальніше
Верховна Рада планує закупити автомобілів на 18 млн грн
Автопарк парламенту має поповнитися 21 машиною. АпаратВерховної Ради має намір закупити автомобілі Toyota Camry. Про це стало відомо з електронної…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери