Разумков виступив за зміни в законі про санкції після заборони каналів Медведчука

На його думку, це потрібно, щоб ні в кого не було різночитань і щоб такі повноваження були в повному обсязі в РНБО. Тоді це стало б дієвим механізмом.

Водночас спікер парламенту підтвердив, що на останньому засіданні Ради національної безпеки й оборони проголосував “за” рішення про запровадження санкцій проти низки юридичних та фізичних осіб.

“Воно стосувалося і громадян України, і громадян Російської Федерації. І ви знаєте про моє перше голосування (Разумков утримався, коли чиновники запроваджували санкції проти каналів”112″, NewsOne, ZIK. – Ред.). Це стосується правової позиції. Подобається вона нам чи ні, але вона має бути правовою незалежно від того, де рішення ухвалюють – у ВРУ, на засіданнях РНБО чи в будь-якому іншому відомстві”, – пояснив він.

Разумков зізнався, що саме тому й окреслив свою позицію: мовляв, якщо йти шляхом санкцій, то паралельно треба рухатися і судовим шляхом або вносити зміни до закону про санкції.

Глава ВРУ зауважив, що нині існують думки про можливість застосування санкцій щодо українських громадян нарівні з іноземними, які пов’язані з терористичною діяльністю.

“Але якщо ми піднімемо з вами стенограму засідання Верховної Ради, коли розглядали закон про санкції (серпень 2014 року), то там чітко звучить формулювання, що на громадян України санкції не поширюються”, – резюмував Разумков.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери