Разумков виступив за зміни в законі про санкції після заборони каналів Медведчука

На його думку, це потрібно, щоб ні в кого не було різночитань і щоб такі повноваження були в повному обсязі в РНБО. Тоді це стало б дієвим механізмом.

Водночас спікер парламенту підтвердив, що на останньому засіданні Ради національної безпеки й оборони проголосував “за” рішення про запровадження санкцій проти низки юридичних та фізичних осіб.

“Воно стосувалося і громадян України, і громадян Російської Федерації. І ви знаєте про моє перше голосування (Разумков утримався, коли чиновники запроваджували санкції проти каналів”112″, NewsOne, ZIK. – Ред.). Це стосується правової позиції. Подобається вона нам чи ні, але вона має бути правовою незалежно від того, де рішення ухвалюють – у ВРУ, на засіданнях РНБО чи в будь-якому іншому відомстві”, – пояснив він.

Разумков зізнався, що саме тому й окреслив свою позицію: мовляв, якщо йти шляхом санкцій, то паралельно треба рухатися і судовим шляхом або вносити зміни до закону про санкції.

Глава ВРУ зауважив, що нині існують думки про можливість застосування санкцій щодо українських громадян нарівні з іноземними, які пов’язані з терористичною діяльністю.

“Але якщо ми піднімемо з вами стенограму засідання Верховної Ради, коли розглядали закон про санкції (серпень 2014 року), то там чітко звучить формулювання, що на громадян України санкції не поширюються”, – резюмував Разумков.

#stoppolitcor

Читайте також
Найбільше хабарників виявилося серед поліцейських. Які професії виявилися в ТОП-10 корупціонерів
Державне бюро розслідувань (ДБР) в цьому році викрило отримання хабарів на загальну суму 20,8 млн гривень. Серед "лідерів" за кількістю…
Детальніше
Мільярд із «Великого будівництва» для тернопільського контрабандиста: що відомо про Андрія Ярему?
Як за допомогою президентської програми примножити сумнівно набутий капітал? Минулого літа «Укравтодор» провів рекордний на той момент тендер на понад…
Детальніше
Фіскали вимагали $12 тисяч за непроведення обшуків
Троє співробітників фіскальної служби були затримані правоохоронцями під час отримання хабаря. Троє співробітників Фіскальної служби вимагали 12 тисяч доларів хабаря…
Детальніше
У Києві силовики прийшли з обшуками до комунальних підприємств
Співробітники київської прокуратури разом зі слідчими поліції обшукують службові приміщення комунальних підприємств "Київавтодор", "Київавтошляхміст" та 10 районних КП ШЕУ Києва.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери