“Слуга народу” Крячко обзавівся квартирою за 1,4 мільйона гривень

Інформація про нове житло нардепа Михайла Крячко в елітному київському комплексі “Комфорт Таун” опублікована в державному реєстрі нерухомості. При цьому ринкова вартість такої квартири становить не менше 5 млн грн.
Народний депутат України Михайло Крячко, який вперше потрапив до парламенту восени 2019 року за списками партії “Слуга народу”, вже в жовтні 2020 року придбав квартиру загальною площею майже 100 кв.м. в суперсучасному житловому комплексі столиці за адресою вул. Регенераторна, 4, в Дніпровському районі Києва.

Вартість нерухомості становить 1,42 млн гривень, про що свідчить інформація в єдиному реєстрі нерухомості.

Зокрема, житловий комплекс, в якому народний обранець придбав дорогу нерухомість, славиться продуманою зеленою територією, рекреаційними зонами, парками, є власний стадіон, спортивні майданчики та фітнес-клуб, а також прогулянкові зони.

При цьому, згідно з відкритими даними рієлторських компаній, які реалізують нерухомість у зазначеному житловому комплексі, середня ринкова вартість подібної квартири площею до 100 кв. м коштує значно дорожче.

Так, наприклад 2-х кімнатна квартира площею 73 кв.м. Зараз виставлена ​​на продаж за $150 000 ($2055 за 1 кв.м.). Це підтверджує, що квартира Михайла Крячко повинна була обійтися йому в 5,5 млн грн або не менше $200 000.

Дохід Михайла Крячка за 2019 рік, разом з членами його сім’ї, склав 750 тис. грн. Крім цього він зазначив 353 тис. грн і 12 тис. доларів заощаджень.

Як вказав в повідомленні про зміну майнового стану сам Крячко, раніше він орендував столичну нерухомість у ТОВ “Комфорт-Таун Ріелт”.

#stoppolitcor

Читайте також
ВАКС заарештував «нафтопровід Медведчука»
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно технологічного комплексу розташованої на території України частини магістрального нафтопродуктопроводу «Самара – Західний напрямок»,…
Детальніше
Кабмін створив групу з повернення активів збанкрутілих банків
Відповідна вимога щодо активів міститься в Меморандумі з Міжнародним валютним фондом. Уряд на засіданні в середу, 24 лютого, створив міжвідомчу…
Детальніше
Екс-чиновники Укренерго підозрюються в нанесенні збитків на 380 млн грн
Під час торгів був завищений предмет закупівлі. Зайві витрати компанії викликали суттєві матеріальні збитки. Екс-чиновники Укренерго підозрюються в умисному створенні умов, які…
Детальніше
Адвокат "беркутівців" і Шарія йде на довибори у Раду: що про нього відомо
Центральна виборча комісія зареєструвала Валентина Рибіна кандидатом у нардепи. Адвокат, який захищав Анатолія Шарія та "беркутівця" Рафаеля Лусваргі, піде на…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери