“Слуга народу” Крячко обзавівся квартирою за 1,4 мільйона гривень

Інформація про нове житло нардепа Михайла Крячко в елітному київському комплексі “Комфорт Таун” опублікована в державному реєстрі нерухомості. При цьому ринкова вартість такої квартири становить не менше 5 млн грн.
Народний депутат України Михайло Крячко, який вперше потрапив до парламенту восени 2019 року за списками партії “Слуга народу”, вже в жовтні 2020 року придбав квартиру загальною площею майже 100 кв.м. в суперсучасному житловому комплексі столиці за адресою вул. Регенераторна, 4, в Дніпровському районі Києва.

Вартість нерухомості становить 1,42 млн гривень, про що свідчить інформація в єдиному реєстрі нерухомості.

Зокрема, житловий комплекс, в якому народний обранець придбав дорогу нерухомість, славиться продуманою зеленою територією, рекреаційними зонами, парками, є власний стадіон, спортивні майданчики та фітнес-клуб, а також прогулянкові зони.

При цьому, згідно з відкритими даними рієлторських компаній, які реалізують нерухомість у зазначеному житловому комплексі, середня ринкова вартість подібної квартири площею до 100 кв. м коштує значно дорожче.

Так, наприклад 2-х кімнатна квартира площею 73 кв.м. Зараз виставлена ​​на продаж за $150 000 ($2055 за 1 кв.м.). Це підтверджує, що квартира Михайла Крячко повинна була обійтися йому в 5,5 млн грн або не менше $200 000.

Дохід Михайла Крячка за 2019 рік, разом з членами його сім’ї, склав 750 тис. грн. Крім цього він зазначив 353 тис. грн і 12 тис. доларів заощаджень.

Як вказав в повідомленні про зміну майнового стану сам Крячко, раніше він орендував столичну нерухомість у ТОВ “Комфорт-Таун Ріелт”.

#stoppolitcor

Читайте також
Ціни на газ в Україні можуть різко зрости: в Міненерго назвали причини
Ціну на газ в Україні можуть підвищити. Це буде, якщо Російська Федерація вирішить перервати транзит "блакитного палива" через Україну. Про це…
Детальніше
Зеленський затвердив стратегію розвитку правосуддя в Україні на три роки
Президент України Володимир Зеленський підписав указ № 231 "Про стратегію розвитку системи правосуддя та конституційного судочинства на 2021-2023 роки". Стратегія…
Детальніше
У "Нафтогазі" проходять обшуки у справі на 2,7 млрд гривень
Державна фіскальна служба прийшла з обшуками у приміщення НАК "Нафтогаз". Обшуки проводяться у справі про ухилення посадовцями компанії від сплати…
Детальніше
Верховна Рада планує закупити автомобілів на 18 млн грн
Автопарк парламенту має поповнитися 21 машиною. АпаратВерховної Ради має намір закупити автомобілі Toyota Camry. Про це стало відомо з електронної…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери