“Слуга народу” засвітив у Раді годинник за 600 тисяч: Більше, ніж річна зарплата

Народний депутат з фракції «Слуга народу» засвітив дорогий годинники прямо під час засідання Ради.

Українські народні обранці живуть на кілька порядків краще простих людей, причому неважливо, ким людина працювала до того, як став депутатом.

Через трохи більше року роботи IX скликання Ради, депутати партії «Слуги народу», багато з яких не могли похвалитися високими доходами до початку політичної діяльності, почали приходити на роботу з дорогими аксесуарами.

І ось дивовижна трансформація відбулася ще з одним народним обранцем. Журналасти, як працюють в Раді раз у раз стають свідками різноманітних недешевих новинок, володарями яких першими стають народні обранці.

Відзначається, що депутат Андрій Задорожний від пропрезидентської фракції був помічений в Раді з годинником Rolex Submariner. Цікаво те, що придбати такий аксесуар можна за ціною від 17 до 24 тисяч доларів. Якщо перевести в українську валюту, то 478-675 тисяч гривень (95 – 135 мінімальних зарплат).

Дорогий годинник на руці парламентарія журналісти помітили в ході засідання парламенту, яке проходило в будівлі парламенту 18 вересня.

При цьому, в декларації депутата Задорожного за 2019 рік годинник не згадуються. У разі, якщо він придбав або отримав в подарунок його вже в поточному році то, в декларації вони повинні з’явитися в 2021 році. Чи зможе депутат пояснити те, як саме у нього з’явилися цей годиник – можна буде дізнатися лише згодом, коли парламентарію потрібно буде складати декларацію.

#stoppolitcor

Читайте також
У Сумах депутат облради вимагав гроші на передвиборчу кампанію
Правоохоронці викрили депутата Сумської обласної ради на вимаганні 4 тисяч доларів на передвиборчу кампанію. "Спонсорську допомогу" підозрюваний вимагав від керівника…
Детальніше
ДБР у день виборів відкриє "гарячу лінію" для скарг на нардепів і поліцію
Державне бюро розслідувань працюватиме у посиленому режимі та прийматиме повідомлення про можливі кримінальні правопорушення, вчинені: - високопосадовцями (народні депутати, члени…
Детальніше
Екс-нардепа Ківалова звинувачують у спробі захоплення курортної землі під елітні котеджі
Мова йде про забудову 6 га одеських схилів елітними котеджами. У 2009 році Ківалов отримав земельну ділянку прибережної зони під…
Детальніше
В Одеському СІЗО розтратили понад півмільйона гривень на ремонті харчоблоку
Прокурори Одеської обласної прокуратури спільно зі співробітниками сектору внутрішньої безпеки у Південному регіоні з питань внутрішніх розслідувань та безпеки персоналу…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери