“Слуга народу” засвітив у Раді годинник за 600 тисяч: Більше, ніж річна зарплата

Народний депутат з фракції «Слуга народу» засвітив дорогий годинники прямо під час засідання Ради.

Українські народні обранці живуть на кілька порядків краще простих людей, причому неважливо, ким людина працювала до того, як став депутатом.

Через трохи більше року роботи IX скликання Ради, депутати партії «Слуги народу», багато з яких не могли похвалитися високими доходами до початку політичної діяльності, почали приходити на роботу з дорогими аксесуарами.

І ось дивовижна трансформація відбулася ще з одним народним обранцем. Журналасти, як працюють в Раді раз у раз стають свідками різноманітних недешевих новинок, володарями яких першими стають народні обранці.

Відзначається, що депутат Андрій Задорожний від пропрезидентської фракції був помічений в Раді з годинником Rolex Submariner. Цікаво те, що придбати такий аксесуар можна за ціною від 17 до 24 тисяч доларів. Якщо перевести в українську валюту, то 478-675 тисяч гривень (95 – 135 мінімальних зарплат).

Дорогий годинник на руці парламентарія журналісти помітили в ході засідання парламенту, яке проходило в будівлі парламенту 18 вересня.

При цьому, в декларації депутата Задорожного за 2019 рік годинник не згадуються. У разі, якщо він придбав або отримав в подарунок його вже в поточному році то, в декларації вони повинні з’явитися в 2021 році. Чи зможе депутат пояснити те, як саме у нього з’явилися цей годиник – можна буде дізнатися лише згодом, коли парламентарію потрібно буде складати декларацію.

#stoppolitcor

Читайте також
Офіс генпрокурора відкрив справи проти Дубінського
Офіс генпрокурора розпочав кримінальні провадження проти народного депутата від «Слуги народу» Олександра Дубінського. Про це повідомив Центр протидії корупції. «Офіс…
Детальніше
АМКУ розпочинає розслідування щодо шести газопостачальних компаній
Північне відділення Антимонопольного комітету (АМКУ) розпочинає розслідування щодо 6 газопостачальних компаній. У відомстві вважають, що вони встановлювали завищені ціни на…
Детальніше
ДБР повідомило Тупицькому про підозру у вчиненні кримінальних злочинів проти правосуддя
Голові Конституційного Суду Олександру Тупицькому Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру у вчиненні кримінальних злочинів проти правосуддя. Про це…
Детальніше
ВАКС скасував арешт готівки нардепа Дубневича
Вищий антикорупційний суд скасував арешт 119 тисяч доларів та 102 тисяч євро готівки народного депутата Ярослава Дубневича, яку знайшли детективи Національного…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери