«Слуги» відвідали «тіньового куратора» перед голосуванням за бюджет-2021

«Слуги народу», президентська партія, встигла проконсультуватися перед голосуванням за бюджет на 2021 рік з бізнесменом та «тіньовим куратором» Іллєю Павлюком.

Наголошується, що «постійними відвідувачами» були Олег Марусяк, Богдан Торохтій, Сергій Бунін та Олександр Горобець. Журналісти також зафіксували візит нардепа Дмитра Соломчука.

Зокрема, Бунін і Горобець приходили в офіс Павлюка і 15 грудня — прямо перед початком засідання Верховної Ради, де мав голосуватися бюджет на наступний рік. Сам бізнесмен в цей момент останній також був там. Журналістам «слуги» коментували причину свого візиту по-різному: так, Бунін заявив, що не пам’ятає своїх візитів до офісу Павлюка, Горобець стверджує, що приходив не до бізнесмена, а до юриста, що вирішує його особисті справи.

Наголосимо, що в умовну «групу Павлюка» в парламенті входить близько 30 народних депутатів, що вирізняються доволі злагодженими голосуваннями. Найчастіше умовна група голосує в інтересах олігарха Ріната Ахмєтова та його бізнесу.

Павлюка називають «тіньовим куратором» однієї з груп в «Слузі народу», хоча офіційно він бізнесмен, який займається транспортними перевезеннями та виробництвом курятини. Раніше Павлюк значився помічником регіонала Ігоря Калетника, який за президентства Віктора Януковича очолював митницю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що держбюджет на 2021 вчора, 16 грудня, в другому читанні та в цілому ухвалила Верховна Рада. У другому читанні проект бюджету підтримали 290 народних обранців, за бюджет в цілому проголосували 289 нардепів.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери