«Слуги» відвідали «тіньового куратора» перед голосуванням за бюджет-2021

«Слуги народу», президентська партія, встигла проконсультуватися перед голосуванням за бюджет на 2021 рік з бізнесменом та «тіньовим куратором» Іллєю Павлюком.

Наголошується, що «постійними відвідувачами» були Олег Марусяк, Богдан Торохтій, Сергій Бунін та Олександр Горобець. Журналісти також зафіксували візит нардепа Дмитра Соломчука.

Зокрема, Бунін і Горобець приходили в офіс Павлюка і 15 грудня — прямо перед початком засідання Верховної Ради, де мав голосуватися бюджет на наступний рік. Сам бізнесмен в цей момент останній також був там. Журналістам «слуги» коментували причину свого візиту по-різному: так, Бунін заявив, що не пам’ятає своїх візитів до офісу Павлюка, Горобець стверджує, що приходив не до бізнесмена, а до юриста, що вирішує його особисті справи.

Наголосимо, що в умовну «групу Павлюка» в парламенті входить близько 30 народних депутатів, що вирізняються доволі злагодженими голосуваннями. Найчастіше умовна група голосує в інтересах олігарха Ріната Ахмєтова та його бізнесу.

Павлюка називають «тіньовим куратором» однієї з груп в «Слузі народу», хоча офіційно він бізнесмен, який займається транспортними перевезеннями та виробництвом курятини. Раніше Павлюк значився помічником регіонала Ігоря Калетника, який за президентства Віктора Януковича очолював митницю.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що держбюджет на 2021 вчора, 16 грудня, в другому читанні та в цілому ухвалила Верховна Рада. У другому читанні проект бюджету підтримали 290 народних обранців, за бюджет в цілому проголосували 289 нардепів.

#stoppolitcor

Читайте також
Януковича і сина хочуть заочно заарештувати у справі про Межигір'я
Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) і Спеціалізована прокуратура просять Вищий антикорупційний суд заочно заарештувати колишнього президента Віктора Януковича та його…
Детальніше
Тарифи на електроенергію винесуть на засідання РНБО
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Рада національної безпеки і оборони (РНБО) розгляне питання тарифів на електроенергію для населення. На…
Детальніше
Зеленський провів кадрові зміни в РНБО: хто отримав крісло
Президент України Володимир Зеленський вивів звільненого з посади голови Служби зовнішньої розвідки України (СЗРУ) Валерія Кондратюка. Одночасно глава держави ввів…
Детальніше
Товари на десятки мільйонів гривень: ДБР ліквідувало канал контрабанди на Київській митниці
Потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів ліквадували на Київській митниці. Контрабанду провозили через столичні аеропорти. Про це…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери