Стали відомі подробиці справи проти нардепа Новинського

Протиправне заволодіння майном мережі супермаркетів “Амстор”, в якому підозрюється нинішній депутат Верховної ради Вадим Новинський, могло завдати шкоди бюджету більш ніж на 2 млрд гривень.
справа про розкрадання майна колишньої мережі супермаркетів “Амстор” тяжіє над Вадимом Новинським з 2014 року. Саме в грудні 2014 року компанії групи “Амстор” почали змінювати власників. Події супроводжувалися силовими захопленнями.
Згодом суди визначили, що супермаркети були захоплені незаконно. Державному реєстратору подали підроблені документи, збори акціонерів ніколи не проводилося. Коли суд прийняв рішення, магазини вже були виведені за договорами суборенди на нові компанії.
Печерський суд заарештував будівлі, і заборонив їх використовувати, але схема продовжувала працювати – “Амстор” не отримував за оренду нічого, обладнання оформили на нову юридичну особу – “Амстор рітейл Трейд”.
У результаті мережа припинила існування, замість “Амстор” почали відкриватися маркети інших брендів. Вони платили за оренду магазинів, але платили вже не “Амстору”, а компаніям-прокладкам, пов’язаних з Новинським.
Зараз, за даними “Watchdogs”, розслідування справи навмисне затягується. Зокрема, підслідність перейшла в район, тоді як досудове розслідування повинно бути у НАБУ (оскільки фігурантом провадження є чинний народний депутат).

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери