Суддя Медведчука у Верховному суді

У вересні 2021 р Офіс Генпрокурора України повідомив, що затриманий і взятий судом під варту за вчинення тяжких злочинів довірена особа Медведчука, який за його дорученням підтримував тісні зв’язки з керівниками терористів на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також організувало незаконне постачання вугілля на 1,5 млрд грн.

За запитом України даний громадянин був затриманий при спробі втечі в Москву через Туреччину і екстрадований до Києва. Ним виявився відомий С.Кузяра. Саме про його успішну роботу з керівництвом терористів йдеться в плівках цього балакучого базіки В. Медведчука, де він звітує про свою роботу перед московськими кураторами.

Виникає логічне запитання: який зв’язок між довіреною особою В.Медведчука, пособником терористів С.Кузярой, і суддею Верховного Суду Раїсою Ханової?

Зв’язок найпряміша.

Батько Кузяри, Володимир Кузяра, пропрацював тривалий час генеральним директором ВО “Макіїввугілля”, де Р.Ханова була в ролі юрисконсульта і з роками перетворилася в сімейного юриста генерального директора “Макіїввугілля”. Після відходу з посади Кузяра-старший поступово через близьких людей передав в руки синові не тільки всі фінансові потоки по збуту вугілля, а й людей, які забезпечували всі ліві схеми по тіньовому бізнесу “Макіїввугілля”.

Одним з таких довірених людей сім’ї Кузяра стала Раїса Ханова. В подальшому, коли шахти практично стали приватною власністю керівників шахт, почало виникати багато питань для уникнення сплати податків до бюджету держави. Для вирішення таких питань потрібні були свої судді в господарських судах. Саме з цією метою клан Кузяра провів свою довірену сімейного юриста в судді господарського суду, де вона розглядала в основному всі суперечки з податковими органами. Неважко здогадатися, як вона захищала сімейний бізнес тих, хто зробив її суддею. В подальшому, коли утворилися адміністративні суди, в юрисдикцію яких перейшли всі суперечки з податковими органами, Ханова, за допомогою своїх вугільних мафіозі, швидко влаштувалася суддею в систему.

Масштаби діяльності Кузяри росли і вони не могли обійтися без свого сімейного судді у вищій судовій інстанції. Призначення її до Верховного Суду України проходило так само по протекції клану Кузяри, за допомогою і за квотою В. Медведчука, з яким у сім’ї Кузяри були вже тісні бізнес відносини. При наявності таких “рекомендацій” згоду Петра Порошенка на призначення Раїси Ханової до Верховного Суду було отримано.

А далі був звичайний маскарад у вигляді “успішного проходження” “оцінювання, іспитів, співбесіди” та іншої нісенітниці для того, щоб стати суддею оновленого Верховного Суду.

Вже, будучи суддею Верховного Суду, Ханова неодноразово приймала в своєму робочому кабінеті Кузяру, з яким по-сімейному обговорювала всі хвилюючі його питання.

Навіть наші наївні представники громадськості виступали в ролі лохів, даючи їй позитивний висновок для переходу до Верховного Суду, мотивуючи це тим, що вона зуміла забезпечити переїзд суду в інше місто під час окупації.

Звідки їм наївним було знати, що за особистим розпорядженням “Голови Верховного суду ДНР” Е. Якубовського (жителя м Москви і громадянина Російської Федерації), з яким Раїса Ханова швидко встановила довірчі відносини (чому дивуватися – куратори одні і ті ж, тільки з різних відомств РФ), її безперешкодно пропускали бойовики на всіх блокпостах, а звичайні судді виявлялися в підвалах.

Сподіваємося, що рано чи пізно слідство дійде і до цього періоду.

Треба віддати належне і хватці Петра Порошенка – він завжди використовував людей, яких влаштував в “оновлений” Верховний Суд.

Коли суперечки Порошенко з заклятим ворогом Путіна (а значить і В.Медведчука) Саакашвілі дійшли до Верховного Суду, колегію з розгляду цієї справи очолювала Раїса Ханова. Тільки наївні люди можуть думати, що це було випадково. Такі справи передаються тільки довіреною суддям! У Саакашвілі не було ніяких шансів виграти суперечку з Порошенком в “оновленому” Верховному Суді! Не випадково Михайло Саакашвілі назвав її “сукою”. Важко з ним сперечатися.

У своєму інтерв’ю у справі Сергія Кузяри Генеральний прокурор України Ірина Венедиктова повідомила, що його злочинна діяльність під керівництвом Віктора Медведчука не могла існувати без прикриття з боку вищих органів влади і правоохоронної системи.

Генеральний прокурор запевнила, що зв’язку Кузяри в цьому напрямку будуть додатково вивчатися. Сподіваємося, що слідство добереться до цієї нечисті Медведчука у Верховному Суді, Раїси Ханової.

Поки в найвищому судовому органі України працюють такі агенти Медведчука, наша країна не має жодних шансів вирватися з гострих пазурів рашістскіх окупантів. Будь-які дії президента України Володимира Зеленського в інтересах України будуть задушені такими суддями як Ханова і Ко у Верховному та Конституційному судах України.

Або Україна їх прибере, або вони знищать Україну на користь Росії. Іншого варіанту немає!

Додамо, Раїса ХАНОВА в 1981 році закінчила Армавірській юридичний технікум. У 1989 р – Харківський юридичний університет ім.Ярослава Мудрого, а в 2015-му – Національний університет державної податкової служби України.

У 2001 році почала кар’єру на посаді судді Господарського суду Донецької області. З 2006 року – суддя Донецького апеляційного адміністративного суду.

У 2010-му (квітень – жовтень) – суддя Вищого адміністративного суду. З 2010-го – суддя, голова ДонААС.

З грудня 2017 року – суддя Касаційного адміністративного суду, секретар судової палати з розгляду справ по податках, зборах та інших обов’язкових платежах. Є заслуженим юристом України, кандидатом юридичних наук.

Також варто уточнити, що в публічній біографії Р. Ханової згадок про Макіїввугілля не виявилося

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери