Митник нардепа Тищенка пропустив через кордон 33 кілограми героїну: шокуючі подробиці

Ну що друзі, почнемо розбирати історію з перепусткою до Словаччини з України фури з 33 кг героїну.

1. Проходячи український сканер у пункті пропуску «Ужгород», схованку з героїном було чудово видно на екрані разом із його вмістом і це підтверджують фото.

2. За дивним збігом обставини цього дня на посту були відсутні собаки, які зазвичай обнюхують фури і знаходять такі схованки краще за сканера. Чому собак не було – я не знаю. Але їхня відсутність – це факт.

3. Обидва попередні пункти говорять про повний непрофесіоналізм структурного підрозділу Закарпатської митниці, який займається боротьбою з контрабандою. І тут байдуже – побачили героїн, але промовчали, взявши гроші, або навіть не помітили його. Результат один – міжнародний скандал.

4. Хто за це відповідає? Тут усе просто. З 16 липня посаду заступника начальника Закарпатської митниці щодо боротьби з контрабандою, у статусі в.о. займає Олександр Костіна. Саме він сформував таку команду людей, яка і собак прибрала з посту та сканером користуватися не змогла.

5. Чим відомий Костіна окрім пропуску фури з героїном? Тільки тим, що до потрапляння на Закарпаття був рядовим інспектором на Волині, але саме його з дуже загадкових причин протежував на конкурсі Закарпатської митниці Микола Тищенко.

Ще в червні я писав про те, що за даними конкурсної комісії, Тищенко особисто вимагав вивести Костіну в трійку фіналістів потенційних переможців.

Але після публічного скандалу з таким лобізмом Костіну так і не призначили переможцем.

Але без посади він все одно не лишився.

Завдяки великим покровителям, його зробили замом без жодних конкурсів, виписавши статус в.о. заступником начальника боротьби з контрабандою.

Результат такого політичного лобізму ви бачите на фото зі сканера.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери