У хлопця нової глави української делегації в ПАРЄ знайшли магазини в Росії

У хлопця Мезенцевої знайшли бізнес в Росії. У той час, коли нова глава української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, депутат від “Слуги народу” Марія Мезенцева говорила про агресію РФ, її молодий чоловік відкривав нові магазини в Росії.

Слуга народу, мажорітарщіца з Харкова. Раніше була депутатом в міськраді від Самопомочі. На цьому місці нічим особливо не запам’яталася. “Хлопець, бойфренд або цивільний чоловік (як кому зручно) – Антон Данилов. Гугла – бізнесмен, співвласник ТОВ” ДФ СТОР “.

Мезенцева стоїть з плакатом “Free Sentsov” в Європарламенті. Дякує європарламентарів за підтримку в боротьбі проти Кремля. В цей же день коханий Мезенцевої відкриває магазин в Москві.

Жінка викладає фото з фронту, дякує військовим. Війну називає російсько-української. Через місяць після цього хлопець Мезенцевої відкриває магазин в Санкт-Петербурзі. “Марія знову лайкать пост другої половинки, незважаючи на те, що ніби як місяць тому у неї була” російсько-українська “війна”.

Вітчим Мезенцевої володіє мережею аптек. Мезенцева сама себе називає “лобісткою впровадження медичної марихуани”.

“Ніяких претензій до молодої людини і ведення бізнесу в країнах СНД, але скільки ж лицемірства від глави делегації України в ПАРЄ! Все збіги можуть бути випадкові”.

Делегація України в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 11. січня обрала нову главу – народного депутата від фракції “Слуга народу” Марію Мезенцева. Раніше це крісло займала “слуга” Єлизавета Ясько.

#stoppolitcor

 

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери