У хлопця нової глави української делегації в ПАРЄ знайшли магазини в Росії

У хлопця Мезенцевої знайшли бізнес в Росії. У той час, коли нова глава української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, депутат від “Слуги народу” Марія Мезенцева говорила про агресію РФ, її молодий чоловік відкривав нові магазини в Росії.

Слуга народу, мажорітарщіца з Харкова. Раніше була депутатом в міськраді від Самопомочі. На цьому місці нічим особливо не запам’яталася. “Хлопець, бойфренд або цивільний чоловік (як кому зручно) – Антон Данилов. Гугла – бізнесмен, співвласник ТОВ” ДФ СТОР “.

Мезенцева стоїть з плакатом “Free Sentsov” в Європарламенті. Дякує європарламентарів за підтримку в боротьбі проти Кремля. В цей же день коханий Мезенцевої відкриває магазин в Москві.

Жінка викладає фото з фронту, дякує військовим. Війну називає російсько-української. Через місяць після цього хлопець Мезенцевої відкриває магазин в Санкт-Петербурзі. “Марія знову лайкать пост другої половинки, незважаючи на те, що ніби як місяць тому у неї була” російсько-українська “війна”.

Вітчим Мезенцевої володіє мережею аптек. Мезенцева сама себе називає “лобісткою впровадження медичної марихуани”.

“Ніяких претензій до молодої людини і ведення бізнесу в країнах СНД, але скільки ж лицемірства від глави делегації України в ПАРЄ! Все збіги можуть бути випадкові”.

Делегація України в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 11. січня обрала нову главу – народного депутата від фракції “Слуга народу” Марію Мезенцева. Раніше це крісло займала “слуга” Єлизавета Ясько.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Кузьмін: Суд зобов'язав ДБР порушити кримінальну справу проти міністра Криклія і посла Врублевського
Печерський суд зобов'язав Державне бюро розслідувань порушити кримінальну справу і провести слідчі дії проти міністра інфраструктури Владислава Криклія і посла…
Детальніше
Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні
На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських…
Детальніше
Мовна пастка для українців
Від сьогодні у нашій демократичній державі всі сфери обслуговування повинні перейти на спілкування суто українською мовою. А як же конституційні…
Детальніше
Голова Антикорупційного суду визнала, що була на одній вечірці з підозрюваним суддею Вовком
Голова Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) Олена Танасевич визнала, що була на одному «неформальному заході» із підозрюваним головою Окружного адмінсуду…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери