У хлопця нової глави української делегації в ПАРЄ знайшли магазини в Росії

У хлопця Мезенцевої знайшли бізнес в Росії. У той час, коли нова глава української делегації в Парламентській асамблеї Ради Європи, депутат від “Слуги народу” Марія Мезенцева говорила про агресію РФ, її молодий чоловік відкривав нові магазини в Росії.

Слуга народу, мажорітарщіца з Харкова. Раніше була депутатом в міськраді від Самопомочі. На цьому місці нічим особливо не запам’яталася. “Хлопець, бойфренд або цивільний чоловік (як кому зручно) – Антон Данилов. Гугла – бізнесмен, співвласник ТОВ” ДФ СТОР “.

Мезенцева стоїть з плакатом “Free Sentsov” в Європарламенті. Дякує європарламентарів за підтримку в боротьбі проти Кремля. В цей же день коханий Мезенцевої відкриває магазин в Москві.

Жінка викладає фото з фронту, дякує військовим. Війну називає російсько-української. Через місяць після цього хлопець Мезенцевої відкриває магазин в Санкт-Петербурзі. “Марія знову лайкать пост другої половинки, незважаючи на те, що ніби як місяць тому у неї була” російсько-українська “війна”.

Вітчим Мезенцевої володіє мережею аптек. Мезенцева сама себе називає “лобісткою впровадження медичної марихуани”.

“Ніяких претензій до молодої людини і ведення бізнесу в країнах СНД, але скільки ж лицемірства від глави делегації України в ПАРЄ! Все збіги можуть бути випадкові”.

Делегація України в Парламентській Асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) 11. січня обрала нову главу – народного депутата від фракції “Слуга народу” Марію Мезенцева. Раніше це крісло займала “слуга” Єлизавета Ясько.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Потрібні докази. НАЗК може повернутися до перевірки нардепа Клочко, мати якого володіє майном на 14,5 млн грн
НАЗК провело перевірку декларації народного депутата від Слуги народу Андрія Клочка, у матері якого виявили мільйонні статки. Про це в інтерв'ю  повідомив…
Детальніше
Судитимуть директора лісового господарства на Тернопільщині
Директора державного лісового господарства на Тернопільщині підозрюють у службовій недбалості. Через це підприємство втратило 250 тисяч гривень. Слідчі встановили, що…
Детальніше
Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони
Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони — ним повинен стати чинний віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій…
Детальніше
Історія смотрящого на Волині
Непересічна подія, навіть в масштабах держави, відбулася на Волині. Волинська обласна рада зібралась 20 жовтня на позачергову сесію, причина –…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери