У Львові готується акція протесту проти В. Зеленського

акція протесту проти В. Зеленського

Готується акція протесту проти кандидата в Президенти України В. Зеленського. Відбутися вона повинна сьогодні у Львові. Організатором є відомий у регіоні бізнесмен і колишній народний депутат від ВО «Свобода» Ігор Кривецький за дорученням Адміністрації Президента. Про це повідомляє львівське видання «Форпост».

Мета проведення даного дійства – дискредитувати Володимира Зеленського, який на даний момент є лідером президентського рейтингу. Для участі в акції залучають учасників АТО.

Інформацію не прямо підтверджують із джерел у правоохоронних органах. Також інформацію підтверджує й те, що анонс вищезгаданої акції з’явився на сайті «Депо». А як відомо, цей інтернет-ресурс входить до видавничого будинку, власником якого є народний депутат від БПП Вадим Денисенко.

акція протесту проти В. Зеленського

Журналістам вдалось з’ясувати, що площа готельного комплексу Ігоря Кривецького в селі Стрілки, була збільшена за рахунок учасників АТО.

Активісти ініціативи «Стоп політичній корупції» у Львові будуть спостерігати за проведенням цієї акції, якщо вона відбудеться, і обов’язково будуть повідомляти про те, що там відбувається. Сподіваємось, кандидати в президенти не будуть порушувати закони України і продовжуватимуть перегони винятково чесно і порядно по відношенню до виборців і один до одного.

#Stoppolitcor #Выборы2019 #Вибори2019

Читайте також
Міністр цифрової інформації поділився планами
Михайло Федоров — віце-прем'єр і міністр цифрової трансформації України сьогодні відкрив Open Data Forum у Києві. Детальніше про подію тут.…
Детальніше
Stoppolitcor на Open Data Forum
Україна на шляху до економіки даних — акцент сьогоднішнього Open Data Forum. Це щорічний захід, який об'єднує представників влади, експертів…
Детальніше
Цеглиною по голові - напад на київського депутата
Учора в Соломенському районі депутат Київської ради Володимир Назаренко викликав поліцію - з приводу незаконного будівництва. І правоохоронці знадобились, адже…
Детальніше
Більше пів тони бурштину вилучила поліція на Рівенщині
Сировина та вже оброблений бурштин — 30 мішків загальною вагою майже на 600 кг — вилучені у зловмисників у селищі…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери