Україна відшкодувала Веревському 10 млрд грн ПДВ

Земельний банк Кернела має в обробітку 530 тисяч га землі. Компанія належить мільярдеру Андрію Веревському. Про це повідомила народна депутатка від фракції “Партія Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк.

Водночас світова гірничо-металургійна компанія “Арселорміттал Кривий Ріг”, річна виробнича потужність якої складає приблизно 118 мільйонів тонн сирої сталі, зекономила на поверненні ПДВ 6,2 млрд гривень.

Металургійна компанія “ММК ІМ. ІЛЛІЧА”, яка належить до промислової групи СКМ, повернула собі 5,5 млрд гривень ПДВ.

Металургійному комбінату “Запоріжсталь”, який також входить у бізнес-групу СКМ, держава повернула 5,2 млрд гривень сплаченого ПДВ.

Металургійному комбінату “Азовсталь”, який за рівнем валового доходу посідає третє місце серед металургійних підприємств України, компенсували 4,8 млрд гривень.

Загалом у 2020 році 21 компанія отримала відшкодування ПДВ на 70 млрд гривень, що становить половину відшкодованого податку за рік.

Як раніше писав Михайло Бродський, монобільшість прогнулася під групку з 20 депутатів під назвою “Довіра”. Керує нею аграрний олігарх Андрій Веревський.

Уже після ухвалення бюджету, після повного провалу фінансування медицини він продавив злочинний і лобістський закон – знизив для себе і кількох великих аграріїв ПДВ з 20 до 14%. Унаслідок усі ми в розпал пандемії втратимо 16 млрд грн.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Товари на десятки мільйонів гривень: ДБР ліквідувало канал контрабанди на Київській митниці
Потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів ліквадували на Київській митниці. Контрабанду провозили через столичні аеропорти. Про це…
Детальніше
Організатора "тітушок" Крисіна звільнили від відповідальності за трьома статтями
Дарницький районний суд Києва звільнив організатора "тітушок" на Майдані Юрія Крисіна від кримінальної відповідальності за трьома статтями. Зокрема, за звинуваченнями…
Детальніше
Зеленський провів кадрові зміни в СБУ: хто втратив крісло
Президент Володимир Зеленський провів кадрові зміни в Службі безпеки України. Глава держави змінив перших заступників голови СБУ і звільнив начальника…
Детальніше
Чотирьох поліцейських судитимуть за викрадення людини та автомобіля
Київська міська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо злочинної групи у складі п'яти осіб, з яких четверо - працівники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери