Україна відшкодувала Веревському 10 млрд грн ПДВ

Земельний банк Кернела має в обробітку 530 тисяч га землі. Компанія належить мільярдеру Андрію Веревському. Про це повідомила народна депутатка від фракції “Партія Слуга народу” Ольга Василевська-Смаглюк.

Водночас світова гірничо-металургійна компанія “Арселорміттал Кривий Ріг”, річна виробнича потужність якої складає приблизно 118 мільйонів тонн сирої сталі, зекономила на поверненні ПДВ 6,2 млрд гривень.

Металургійна компанія “ММК ІМ. ІЛЛІЧА”, яка належить до промислової групи СКМ, повернула собі 5,5 млрд гривень ПДВ.

Металургійному комбінату “Запоріжсталь”, який також входить у бізнес-групу СКМ, держава повернула 5,2 млрд гривень сплаченого ПДВ.

Металургійному комбінату “Азовсталь”, який за рівнем валового доходу посідає третє місце серед металургійних підприємств України, компенсували 4,8 млрд гривень.

Загалом у 2020 році 21 компанія отримала відшкодування ПДВ на 70 млрд гривень, що становить половину відшкодованого податку за рік.

Як раніше писав Михайло Бродський, монобільшість прогнулася під групку з 20 депутатів під назвою “Довіра”. Керує нею аграрний олігарх Андрій Веревський.

Уже після ухвалення бюджету, після повного провалу фінансування медицини він продавив злочинний і лобістський закон – знизив для себе і кількох великих аграріїв ПДВ з 20 до 14%. Унаслідок усі ми в розпал пандемії втратимо 16 млрд грн.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери