«Укроборонпром» через аукціон замовив своєму ж підприємству енергії на півмільярда

Підприємства ДК «Укроборонпром» за результатами централізованого конкурсу з відбору постачальника ешектроенергії уклали угоди на загальну суму 530,45 млн грн. без ПДВ. з ДП «Новатор», що входить до складу концерну. Про це «Укробонпром» відзвітував у системі «Прозорро».

Закупівлю провели як допорогову, оскільки 74 підприємства, для яких концерн обирав постачальника електроенергії, не підпадають під дію закону «Про публічні закупівлі».

Документація передбачала постачання протягом року з вересня 2020 року по серпень 2021 року 376,27 гігават-годин енергії.

Очікувана вартість закупівлі становила 555,96 млн грн. без ПДВ. Вона була розрахована за наведеною нижче формулою. Аукціон проводився щодо прибутку постачальника, який спершу складав 0,03 грн. за 1 кВт/год. для групи А і 0,04 грн. за 1 кВт/год. для групи Б.

У липневих торгах взяли участь сім учасників: завод «Новатор», ТОВ «Енерджі Трейд Груп», ТОВ «Енера Суми», ТОВ «Прикарпатенерготрейд», ТОВ «Полтаваенергозбут», ТОВ «Торгова електрична компанія» і ПрАТ «Харківенергозбут».

Переможцем став завод «Новатор», який запропонував ціну 544,14 млн грн. без ПДВ та однаковий прибуток постачальника для групи А та Б в розмірі 0,001 грн. за 1 кВт/год.

Два наступні учасники стали резервними постачальниками, з якими можливе укладення прямого договору, якщо переможець не зможе виконати зобов’язання за договором. Це «Енерджі Трейд Груп» із ціною 548,82 млн грн. і «Енера Суми» із ціною 549,35 млн грн.

У листопаді «Укроборонпром» оприлюднив звіт про договори, які 48 його підприємств підписали з «Новатором» у серпні-жовтні на загальну суму 530,45 млн грн. без ПДВ.

#stoppolitcor

Читайте також
Поліцейський начальник на Харківщині "кришував" вирубку лісу
Начальник територіального відділу поліції Харківської області був затриманий співробітниками Державного бюро розслідувань (ДБР) під час отримання ним хабаря в розмірі…
Детальніше
Мінсоцполітики просить Мінфін збільшити на 9 млрд гривень бюджетні витрати на програму субсидій
Міністерство соціальної політики просить Міністерство фінансів збільшити на 9 млрд гривень бюджетні витрати на програму субсидій, тоді як раніше повідомлялося,…
Детальніше
Держпідприємству "Північна пуща" знадобився елітний автомобіль за 1,7 млн гривень для патрулювання лісу
Державне спеціалізоване підприємство "Північна пуща" оголосило тендер на купівлю автомобіля Toyota Land Cruiser Prado в комплектації "Prestige +" з очікуваною…
Детальніше
Із зарплати Резнікова відняли 15,5 тис. податків: скільки заробив віцепрем'єр-міністр у грудні
Віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у грудні отримав 79,2 тис. гривень заробітної плати. Його посадовий оклад склав…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери