В Україну повернувся скандальний менеджер часів Януковича

За часів Віктора Януковича він обіймав посаду заступника міністра доходів і зборів. У 2014-му офіційно покинув свою позицію, однак зараз, як розповідають високопоставлені джерела, має вплив на призначення митників у різних регіонах країни.

Ще кілька місяців тому в ЗМІ повідомляли про те, що Дериволков може стати негласним куратором однієї з найбільш “жирних” митних служб – Одеської. Офіційно призначити на посаду його не можуть через широкий шлейф корупційних скандалів і зв’язок із владою Януковича. Однак водночас, як розповідають високопоставлені співрозмовники, його намагаються прилаштувати “смотрящим”, який би не тільки призначав “своїх” людей на важливі посади в структурі митниці, а й міг “правильно” розподіляти фінансові потоки.

Хто такий Дериволков?

Із 2009-го Дериволков обіймав керівні посади на митниці. Потім працював із міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Після втечі Віктора Януковича з країни виїхали також і його менеджери, серед яких був і шеф Дериволкова.

У 2016-му і сам митник нібито намагався втекти з України, проте пізніше цю інформацію спростували. Незважаючи на низку скандалів, він залишився працювати в Україні. А зараз у період, коли на митниці відбуваються перестановки, намагається знову повернути свій вплив. Свого часу Дериволков працював з Ігорем Калєтніком (очолював митницю). Останній нібито ще минулого року повернувся в Україну.

За версією співрозмовників , Дериволков може працювати разом зі своїм колишнім шефом Калєтніком, вони краще за інших розуміють, як “правильно” організувати роботу митниці і з ким для цього потрібно ділитися.

І результати його роботи за часів Януковича легко помітити. Як підрахували в ЗМІ, Дериволков збільшив особистий статок до 38 мільйонів доларів, і це лише заощадження, нерухомість і авто найближчих родичів.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери