В Україну повернувся скандальний менеджер часів Януковича

За часів Віктора Януковича він обіймав посаду заступника міністра доходів і зборів. У 2014-му офіційно покинув свою позицію, однак зараз, як розповідають високопоставлені джерела, має вплив на призначення митників у різних регіонах країни.

Ще кілька місяців тому в ЗМІ повідомляли про те, що Дериволков може стати негласним куратором однієї з найбільш “жирних” митних служб – Одеської. Офіційно призначити на посаду його не можуть через широкий шлейф корупційних скандалів і зв’язок із владою Януковича. Однак водночас, як розповідають високопоставлені співрозмовники, його намагаються прилаштувати “смотрящим”, який би не тільки призначав “своїх” людей на важливі посади в структурі митниці, а й міг “правильно” розподіляти фінансові потоки.

Хто такий Дериволков?

Із 2009-го Дериволков обіймав керівні посади на митниці. Потім працював із міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Після втечі Віктора Януковича з країни виїхали також і його менеджери, серед яких був і шеф Дериволкова.

У 2016-му і сам митник нібито намагався втекти з України, проте пізніше цю інформацію спростували. Незважаючи на низку скандалів, він залишився працювати в Україні. А зараз у період, коли на митниці відбуваються перестановки, намагається знову повернути свій вплив. Свого часу Дериволков працював з Ігорем Калєтніком (очолював митницю). Останній нібито ще минулого року повернувся в Україну.

За версією співрозмовників , Дериволков може працювати разом зі своїм колишнім шефом Калєтніком, вони краще за інших розуміють, як “правильно” організувати роботу митниці і з ким для цього потрібно ділитися.

І результати його роботи за часів Януковича легко помітити. Як підрахували в ЗМІ, Дериволков збільшив особистий статок до 38 мільйонів доларів, і це лише заощадження, нерухомість і авто найближчих родичів.

#stoppolitcor

Читайте також
Кадрові перестановки: Верещук очолить Міністерство реінтеграці
Ірина Верещук, народна депутат від "Слуги народу", може очолити Міністерство інтеграції. Нинішній голова міністерства Олексій Резніков претендує на посаду міністра…
Детальніше
ДБР викрило поліцейського, який продавав зброю криміналітету
Про це повідомляє Державне бюро розслідувань. "Зловмисники здійснювали незаконне зберігання та збут вогнепальної зброї, бойових припасів та вибухових речовин представникам…
Детальніше
Потрібні докази. НАЗК може повернутися до перевірки нардепа Клочко, мати якого володіє майном на 14,5 млн грн
НАЗК провело перевірку декларації народного депутата від Слуги народу Андрія Клочка, у матері якого виявили мільйонні статки. Про це в інтерв'ю  повідомив…
Детальніше
Судитимуть директора лісового господарства на Тернопільщині
Директора державного лісового господарства на Тернопільщині підозрюють у службовій недбалості. Через це підприємство втратило 250 тисяч гривень. Слідчі встановили, що…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери