В Україну повернувся скандальний менеджер часів Януковича

За часів Віктора Януковича він обіймав посаду заступника міністра доходів і зборів. У 2014-му офіційно покинув свою позицію, однак зараз, як розповідають високопоставлені джерела, має вплив на призначення митників у різних регіонах країни.

Ще кілька місяців тому в ЗМІ повідомляли про те, що Дериволков може стати негласним куратором однієї з найбільш “жирних” митних служб – Одеської. Офіційно призначити на посаду його не можуть через широкий шлейф корупційних скандалів і зв’язок із владою Януковича. Однак водночас, як розповідають високопоставлені співрозмовники, його намагаються прилаштувати “смотрящим”, який би не тільки призначав “своїх” людей на важливі посади в структурі митниці, а й міг “правильно” розподіляти фінансові потоки.

Хто такий Дериволков?

Із 2009-го Дериволков обіймав керівні посади на митниці. Потім працював із міністром доходів і зборів Олександром Клименком. Після втечі Віктора Януковича з країни виїхали також і його менеджери, серед яких був і шеф Дериволкова.

У 2016-му і сам митник нібито намагався втекти з України, проте пізніше цю інформацію спростували. Незважаючи на низку скандалів, він залишився працювати в Україні. А зараз у період, коли на митниці відбуваються перестановки, намагається знову повернути свій вплив. Свого часу Дериволков працював з Ігорем Калєтніком (очолював митницю). Останній нібито ще минулого року повернувся в Україну.

За версією співрозмовників , Дериволков може працювати разом зі своїм колишнім шефом Калєтніком, вони краще за інших розуміють, як “правильно” організувати роботу митниці і з ким для цього потрібно ділитися.

І результати його роботи за часів Януковича легко помітити. Як підрахували в ЗМІ, Дериволков збільшив особистий статок до 38 мільйонів доларів, і це лише заощадження, нерухомість і авто найближчих родичів.

#stoppolitcor

Читайте також
На державному оборонному заводі списали авіазапчастин на 100 млн грн
Справні авіаційні запчастини списували як непридатні, нібито "ремонтували" на підконтрольних фірмах, перебивали у них серійні номери і купували для заводу…
Детальніше
Нардеп від ОПЗЖ заснував фірму за 20 млн гривень
Олександр Пузанов став єдиним бенефіціаром із правом прямого остаточного впливу в компанії ВП РІЕЛТ, стверджують журналісти. Член правового комітету Верховної…
Детальніше
Колишній топ-менеджер ПриватБанку Яценко вийшов з СІЗО під заставу в 52 млн гривень
Колишній топ-менеджер Приватбанку Володимир Яценко вийшов з СІЗО після внесення застави. За нього заплатили більше 52 мільйонів гривень. Про це в…
Детальніше
Резонансна телефонна розмова Медведчука з Сурковим
У 2014 році чинний нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук провів телефонну розмову з колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Політики…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери