В Україні низка постачальників газу підвищила червневу ціну на газ

Найбільше підвищило цінову пропозицію червня ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія”.
В Україні низка постачальників газу підвищила червневу ціну на газ в порівнянні з травневої. Про це в середу, 26 травня, посилаючись на дані моніторингу сайтів більше 70 постачальників, пише портал Енергореформи.

Згідно з даними моніторингу, річна цінова пропозиція ресурсу, як і раніше, коливається від 7,8 грн/куб. м до 13,5 грн/куб. м з урахуванням ПДВ.

Разом з тим найбільше (на 1,39 грн куб.м) підвищило цінову пропозицію червня ТОВ “Херсонська обласна енергопостачальна компанія” – з 10,5 грн/куб. м до 11,89 грн/куб. м.
ТОВ “Житомирська обласна енергопостачальна компанія” підвищило тариф на червень до 11,77 грн/куб. м (в травні – 10,5 грн/куб. м), ТОВ “Волиньелектрозбут” – до 8,89 грн/куб. м (7,98 грн / куб. м), ТОВ “Закарпаттяеенерго” – до 8,88 грн/куб. м (7,98 грн/куб. м), ТОВ “Гласкомерц” – до 11 грн/куб. м (10 грн/куб. м), ТОВ “Газпромпостач” – до 11,2 грн/куб. м (10,2 грн/куб. м), ТОВ “Хмельницькенергозбут” – до 11,5 грн/куб. м (9,6 грн/куб. м).

У той же час маріупольський постачальник ТОВ “Маргаз” знизив ціни на газ в червні до 8,75 грн/куб.

Річний тариф у бік зменшення переглянули ТОВ “ЕРУ трейдинг” з 10,5 грн/куб. м до 8,9 грн/куб. м, YASNO (ДТЕК) – з 10,5 грн/куб. м до 8,94 грн/куб. м.

#stoppolitcor

Читайте також
Спонсор бойовиків і скандальний забудовник Вадим Столар хоче підім'яти під себе Київ
Глава Офісу президента Андрій Єрмак хоче повернути скандальному забудовнику, нардепу від ОТЗЖ, якого підозрюють у фінансуванні тероризму, Вадиму Столар статус…
Детальніше
Збитків на понад мільйон: В Ужгороді експосадовцю оголосили підозру
Працівники поліції повідомляють, що довели причетність колишнього посадовця до правопорушення, пов’язаного з продажем земельних ділянок в Ужгороді. Фігуранту вже повідомили…
Детальніше
“П’яне ДТП” з нардепом Трухіним: ДБР не знає, хто був за кермом
Слідство у справі про ДТП за участю нардепа від "Слуги народу" Олександра Трухіна ще не отримало інформацію, яка б допомогла…
Детальніше
“Велике будівництво” топ-чиновника ОПУ: хто зводить величезний маєток під Києвом
Площа ділянки налічує майже 30 соток “Велике будівництво” у розпалі не лише по країні, а й у маєтку заступника голови…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери