Венедіктова призначила нового прокурора Києва

Генеральний прокурор Ірина Венедіктова представила колективу прокуратури міста Києва нового керівника. Ним став Олег Кіпер, який раніше обіймав посаду заступника прокурора.

Венедіктова зазначила, що очікує від нового керівника столичної прокуратури ефективної і злагодженої роботи.

“Завдань багато, але сподіваюся, що колектив столичної прокуратури, працюючи єдиною командою, забезпечить їх ефективне виконання, а результати будуть відповідати запитам суспільства”, – зазначила генпрокурор.

У свою чергу, Кіпер подякував за довіру і запевнив, що докладе максимум зусиль для ефективного виконання поставлених завдань.

Олег Кіпер почав працювати в органах прокуратури у 2001 році. Обіймав різні посади – від слідчого прокуратури до заступника начальника управління – начальника відділу Генеральної прокуратури України.

Кіпер був звільнений по люстрації, але у вересні 2019 року Окружний адміністративний суд Києва визнав звільнення незаконним і зобов’язав відновити екс-прокурора.

9 червня 2020 року наказом Генерального прокурора Кіпер був знову призначений на посаду заступника прокурора Києва, йому виплатили 800 тисяч гривень компенсації.

 #stoppolitcor

Читайте також
Порошенко витратив за перші дні березня майже 4 млн гривень
Колишній Президент (2014-2019 роки), депутат Верховної Ради (фракція "Європейська солідарність") Петро Порошенко задекларував витрати у вигляді подарунка в грошовій формі на 3,7…
Детальніше
ВАКС залишив заарештованою автівку у справі Березкіна
Вищий антикорупційний суд залишив заарештованою автівку Toyota Land Cruiser Prado, яка належить чоловіку підозрюваної у справі про заволодіння сином померлого…
Детальніше
Стало відомо, коли суд розгляне протоколи НАЗК щодо двух судів КСУ
Голосіївський районний суд Києва розгляне адміністративні протоколи стосовно суддів Конституційного суду Ірини Завгородньої та Ігоря Сліденка, які раніше вручив голова…
Детальніше
Нардеп Юрчишин: Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження проти ОП за «приховання інформації» про Татарова
Офіс генпрокурора відкрив кримінальне провадження відносно керівництва Офісу президента за приховування інформації про перебування на посаді заступника глави відомства Про…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери