В Одесі судитимуть колишнього завідуючого кардіологічного відділення однієї із лікарень. Чоловік вимагав хабар 11 тисяч доларів за опрерацію на серці.

Про це повідомляє пресслужба Одеської обласної прокуратури

Такі операції в Україні проводяться безкоштовно

У травні цього року лікаря затримали “на гарячому” одразу після одержання 11 тисяч доларів США хабаря. Він вимагав та одержав від пацієнта лікарні неправомірні кошти за проведення операції на серці з протезування висхідного відділу аорти.

“Такого роду операції за законодавством України повинні проводитися безкоштовно, придбання протезів, клапанів, шунтів тощо здійснюються за бюджетні кошти. Наразі обвинуваченого звільнено із займаної посади”, – йдеться у повідомленні.

За цей злочин передбачено до 10 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Більше про кримінал на Одещині

  • В Одеській області викрили військовослужбовця, який увійшов до складу організованої злочинної групи. Так, молодший інспектор ДПСУ отримав від організатора наркоторгівлі партію психотропної речовини для зберігання та підготовки до збуту.
  • На пункті пропуску “Орлівка – Ісакча” митники виявили у вантажівці майже 6 тонн невідомих таблеток. Вони знаходилися всередині гідролокаторів, які перевозив угорський далекобійник.

#stoppolitcor