Загадки держдач Конча-Заспи: Зеленського немає в списку мешканців, а старожили не збираються виселятися

Журналісти отримали повний список жителів державних дач в Конча-Заспі. І незважаючи на те, що в своїй останній декларації президент вказав, що користується держдачею, керівництво самого будинку відпочинку «Конча-Заспа» не вказує його в списку користувачів.
Ряди дачників рідшають, а Зеленського взагалі немає в списку жителів.
Держдачі в Конча-Заспі знаходяться у відомстві Державного управління справами, а спокій мешканців 24/7 забезпечує держохорона. Потрапити на територію державних дач можна тільки за запрошенням або отримавши дозвіл від керівництва. Але дістати заповітний дозвіл – це практично за межею фантастики.
Саме тому чиновники, які хоч раз потрапляють за залізний паркан Конча-Заспи, з таким трудом розлучаються зі своїми дачами. Багато з них живуть тут роками і вже встигли непогано облаштуватися, перетворивши звичайні радянські дачі в справжнє елітне житло.
Згідно з офіційною інформацією на території будинку відпочинку «Конча-Заспа» розташовані 71 дачний будинок і 4 пансіонату на 145 номерів. Також об’єкт №29 має особливий статус «державної дачі». Саме на цій дачі, де раніше жив Віктор Ющенко, як заявляли журналісти-розслідувачі, ще з літа 2020 проживає президент Зеленський разом з сім’єю.
Тому під залізним парканом держдач часто проводять протестні акції, розмальовують конструкції і кидають димові шашки. Що, як виявилося, сильно заважає іншим мешканцям, які звикли до розміреного життя за «залізною завісою».
У своїй щорічній декларації президент підтвердив, що разом з сім’єю проживає на території Конча-Заспи і користується держдачею безкоштовно.

Але схоже глава держави забув поставити керівництво будинки відпочинку до відома, що зайняв одну з дач. Тому що іншого пояснення, чому керівництво Конча-Заспи продовжує приховувати про проживання президента, немає.

З президентів офіційно в Конча-Заспі залишився тільки Леонід Кучма. Хоча раніше там проживали і Леонід Кравчук, і Віктор Ющенко, і Володимир Зеленський, схоже, теж думає, що живе в Конча-Заспі.

Цікаво, що з представників нової влади, ще минулої зими держдачу «вибив» собі екс-міністр закордонних справ Вадим Пристайко. Але після зняття з посади він продовжує жити в Конча-Заспі, хоча сьогодні займає пост посла України у Великобританії. Схоже, Конча-Заспа просто так не відпускає.

Для дітей в Конча-Заспі виділили пансіонат
Незважаючи на те, що велика частина держдач «окупована» чиновниками, там все ж знайшли місце і для дітей.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери