Заступник глави ОПУ фігурує у справі хабаря від Микитася

У справі надання неправомірної вигоди колишнім народним депутатом Максимом Микитасем заступнику заступнику директора Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру Міністерства внутрішніх справ (ДНДЕКЦ) Костянтину Дубоносу фігурує прізвище заступника глави Офісу президента Олега Татарова.

Зокрема, як стверджують НАБУ і САП, Дубонос листувався із низкою осіб щодо обставин справи, зокрема, нібито із заступником глави ОП Татаровим. Водночас, за словами адвоката підозрюваного, вказане листування проводилося не з Татаровим, а з колишнім заступником президента будівельної корпорації «Укрбуд» В’ячеславом Мармишем, який є підозрюваним у справі організації Микитасем заволодіння понад 81,5 млн грн Національної гвардії України.

«У протоколі зазначається, що відбулися такі-то розмови між конкретизованими особами. Зі змісти протоколу не вбачається, чому саме цим особам присвоєно відповідні номера мобільних телефонів. Там де вказано, що, наприклад, розмова із Татаровим відбувається, а насправді ця розмова відбувалась з Мармишем», – сказав адвокат Дубоноса.

Водночас прокурор заперечив словам захисника і сказав, що детективами було оглянуто мобільний телефон Микитася. «Було оглянуто мобільний термінал Микитася та файли, які містили листування між особами: Татарова, Маршиша, Якусевича (заступник генерального директора компанії «Укрбуд Девелопмент» – ред.), Оксани Голобородько (ексдиректоркою департаменту продажів державної будівельної корпорації «Укрбуд» – ред.), Микитася саме щодо обставин призначення, проведення відповідної експертизи», – повідомив прокурор САП.

Прокурор розповів, шо в листуваннях обговорюється необхідність складання і долучення до матеріалів експертизи відповідної довідки, що пізніше було й зроблене. Він додав, що також є розмова між Голобородьком та Якусевичем, в якій надіслано скріншот екрану з повідомленням від «Олега Татарова» із копією паспорта Дубоноса, на якого необхідно зареєструвати паркомісце в житловому комплексі «Артемівський» нібито зі 100% знижкою. В подальшому розмова про передачу паркомісця відбувається між Микитасем та Голобородьком.

Окремо прокурор САП повідомив, що екснардеп Микитась під час допиту підтвердив передачу неправомірної вигоди Дубоносу. На засіданні суддя дослідив протоколу допиту підозрюваного Микитася, в якому стверджувалося наступне: «По суті проголошеної мені підозри повідомляю, що викладені обставини відповідають дійсності та мною повністю підтверджуються», – розповів екснардеп.

#stoppolitcor

Читайте також
Поліцейський начальник на Харківщині "кришував" вирубку лісу
Начальник територіального відділу поліції Харківської області був затриманий співробітниками Державного бюро розслідувань (ДБР) під час отримання ним хабаря в розмірі…
Детальніше
Мінсоцполітики просить Мінфін збільшити на 9 млрд гривень бюджетні витрати на програму субсидій
Міністерство соціальної політики просить Міністерство фінансів збільшити на 9 млрд гривень бюджетні витрати на програму субсидій, тоді як раніше повідомлялося,…
Детальніше
Держпідприємству "Північна пуща" знадобився елітний автомобіль за 1,7 млн гривень для патрулювання лісу
Державне спеціалізоване підприємство "Північна пуща" оголосило тендер на купівлю автомобіля Toyota Land Cruiser Prado в комплектації "Prestige +" з очікуваною…
Детальніше
Із зарплати Резнікова відняли 15,5 тис. податків: скільки заробив віцепрем'єр-міністр у грудні
Віцепрем'єр-міністр, міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексій Резніков у грудні отримав 79,2 тис. гривень заробітної плати. Його посадовий оклад склав…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери