Заступник Степанова купив квартиру в Києві за 4,2 млн гривень

Заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер купив квартиру в Києві за 4,2 млн гривень. Про це стало відомо з його декларації на сайті НАЗК.
Згідно з поданою декларацією Кучер купив квартиру площею 108,5 кв.м у компанії ТОВ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд« Линтер », яку пов’язують з будівельною компанією ТОВ« Будкепітал ».
Згідно з реєстром юридичних осіб, засновником ТОВ «Линтер» є кіпрська компанія VINGIS REAL ESTATE AIF V.C.I.C. LTD.
Відзначимо, згідно з щорічною декларації за 2019 рік Ярослав Кучер володіє земельною ділянкою в селищі Гаврилівка площею 1200 кв.м, а також квартирою в Києві площею 49 кв.м.
Крім того, він володів станом на 2019 рік трьома об’єктами незавершеного будівництва: квартирою в Києві площею 102 кв.м, і два паркувальних місця, які належать ТОВ «Київський річковий порт».
Сім’я Кучер задекларувала двоє дорогоцінних наручних годинників Rolex, автомобіль BMW 320i (2017) вартістю 1,1 млн гривень і Toyota RAV4 (2017) вартість якої вони не вказали.
Ярославу Кучер належать компанії KULAK GROUP в Республіці Польщі, українська компанія ТОВ «Кейтмері груп» і литовська компанія Inaverslas.
У 2019 Ярослав Кучер заробив 97 тисяч гривень в ТОВ «Білд Вей», а ось його дружина суму своїх доходів не вказала.
Подружжю належать 12 млн гривень, 201 тисячу євро і 50 тисяч доларів готівки, з яких 3 млн гривень – гроші позичені третім особам.

#stoppolitcor

Читайте також
Заступника голови Харківської облради заарештували. Він може вийти під заставу
Затриманому на хабарі заступник голови Харківської облради обрали запобіжний захід. Його взяли під варту з можливістю виходу під заставу. Про це повідомляється…
Детальніше
Зеленський ввів в дію рішення РНБО про подвійне громадянство чиновників: що воно пропонує
Президент України Володимир Зеленський своїм указом ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) від 16 липня 2021…
Детальніше
Зеленський звільнив двох генералів СБУ
Президент Володимир Зеленський звільнив генерала Служби безпеки України, начальника Управління внутрішньої безпеки Андрія Наумова, а також першого заступника голови СБУ…
Детальніше
У Львові затримали прокурора на хабарі від поліцейського
У Львові 21 липня був затриманий на хабарі у розмірі 2 тисячі доларів прокурор відділу Львівської обласної прокуратури. Як інформує…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери