Заступник Степанова купив квартиру в Києві за 4,2 млн гривень

Заступник міністра охорони здоров’я Ярослав Кучер купив квартиру в Києві за 4,2 млн гривень. Про це стало відомо з його декларації на сайті НАЗК.
Згідно з поданою декларацією Кучер купив квартиру площею 108,5 кв.м у компанії ТОВ «Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд« Линтер », яку пов’язують з будівельною компанією ТОВ« Будкепітал ».
Згідно з реєстром юридичних осіб, засновником ТОВ «Линтер» є кіпрська компанія VINGIS REAL ESTATE AIF V.C.I.C. LTD.
Відзначимо, згідно з щорічною декларації за 2019 рік Ярослав Кучер володіє земельною ділянкою в селищі Гаврилівка площею 1200 кв.м, а також квартирою в Києві площею 49 кв.м.
Крім того, він володів станом на 2019 рік трьома об’єктами незавершеного будівництва: квартирою в Києві площею 102 кв.м, і два паркувальних місця, які належать ТОВ «Київський річковий порт».
Сім’я Кучер задекларувала двоє дорогоцінних наручних годинників Rolex, автомобіль BMW 320i (2017) вартістю 1,1 млн гривень і Toyota RAV4 (2017) вартість якої вони не вказали.
Ярославу Кучер належать компанії KULAK GROUP в Республіці Польщі, українська компанія ТОВ «Кейтмері груп» і литовська компанія Inaverslas.
У 2019 Ярослав Кучер заробив 97 тисяч гривень в ТОВ «Білд Вей», а ось його дружина суму своїх доходів не вказала.
Подружжю належать 12 млн гривень, 201 тисячу євро і 50 тисяч доларів готівки, з яких 3 млн гривень – гроші позичені третім особам.

#stoppolitcor

Читайте також
АРМА обрала управителя для трубопроводу Медведчука
Національне агентство з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів (АРМА), обрав переможцем конкурсу на…
Детальніше
Громадянина України Гладиря засудили до 10 років в'язниці в США за кібератаки на компанії
Суд у Вашингтоні засудив громадянина України Федора Гладиря до 10 років позбавлення волі за низку кібератак на американські компанії, які…
Детальніше
Підсанкційний депутат Держдуми РФ Бабаков підсилює готельну імперію в Києві для відкриття гральних закладів
Підсанкційний депутат Держдуми РФ, який голосував за анексію Криму, Олександр Бабаков підсилює свою готельну імперію в Києві. Робить це з…
Детальніше
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії
Лідерка фракції "Батьківщина" Юлія Тимошенко позичила майже 112 мільйонів гривень своїй доньці Тимошенко Євгенії. У ньому йдеться, що кошти позичені…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери