Зеленський закликав Дубінського вийти зі «Слуги народу», але нардеп відмовився

Глава держави Володимир Зеленський просив нардепа Олександра Дубінського вийти зі складу фракції «Слуга народу», але народний обранець не став цього робити.

Про це повідомили  співрозмовники в «Слузі народу».

За інформацією ЗМІ, Зеленський Дубінському заявив, що він має піти зі фракції, щоб не підставляти «Слугу народу» під удар і зазначив, що попереджав нардепа ще до санкцій, щоб той не ліз у тему плівок і не зв’язувався з Деркачем, бо той – агент ФСБ.

Також президент нагадав, що Дубінський «розколював фракцію весь час», і його «журналістська діяльність» під час депутатства знижувала рейтинг та імідж фракції. Співрозмовник зазначає, що за Дубінського заступився Бужанський, мовляв, фракція своїх має підтримувати, на що Зеленський відповів, що вони саботували багато законопроектів, натякнувши, щоб вони не апелювали до командності.

Також джерело розповідає, що Дубінський кричав, нібито нардеп Анастасія Радіна зрадила Україні, працює на іноземні спецслужби, а «шабунята і соросята» його обмовили й ввели Зеленського в оману.

Президент у відповідь на це заборонив нардепу прикриватися ним, а звинувачення Дубінського в сторону Центру протидії корупції «назвав дитячими, пояснивши, що «це не гілка влади, а громадська організація, аби її критикувати». Також Зеленський порадив Дубінському утриматися від виправдань.

Глава держави запропонував фракції зібрати голоси за і проти Дубінського, а готовий зустрітися з керівництвом фракції та обговорити, що робити далі. Співрозмовник переконаний, що ключовий меседж – Дубінський має піти, а сам Зеленський не хоче розв’язувати проблему із санкціями.

#stoppolitcor

Читайте також
Потрібні докази. НАЗК може повернутися до перевірки нардепа Клочко, мати якого володіє майном на 14,5 млн грн
НАЗК провело перевірку декларації народного депутата від Слуги народу Андрія Клочка, у матері якого виявили мільйонні статки. Про це в інтерв'ю  повідомив…
Детальніше
Судитимуть директора лісового господарства на Тернопільщині
Директора державного лісового господарства на Тернопільщині підозрюють у службовій недбалості. Через це підприємство втратило 250 тисяч гривень. Слідчі встановили, що…
Детальніше
Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони
Президент України Володимир Зеленський погодив кандидатуру нового міністра оборони — ним повинен стати чинний віце-прем’єр-міністр — міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій…
Детальніше
Історія смотрящого на Волині
Непересічна подія, навіть в масштабах держави, відбулася на Волині. Волинська обласна рада зібралась 20 жовтня на позачергову сесію, причина –…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери