Зеленський очолив антирейтинг українських політиків

Президент Володимир Зеленський очолив антирейтинг українських політиків. Понад 31,9% респондентів опитування, проведеного Центом Разумкова, заявили, що за жодних обставин не проголосують за Зеленського. 

За результатами дослідження, проведеного Центром Разумкова, понад 31,9% українців у жодному разі не стали б голосувати за Володимира Зеленського. Наступні сходинки в антирейтингу посіли Петро Порошенко (31,6%), Володимир Медведчук (24,7%) та Юрій Бойко (24%).

Водночас якби президентські вибори відбувалися найближчим часом, Зеленський все одно б здобув найбільшу кількість голосів — 18,7% респондентів. За Порошенка голос віддали б 12,7% українців, за Бойка — 6,2%, а за Разумкова — 5,5%.

Також респондентам поставили питання щодо того, яка влада краща: нинішня чи попередня. Голоси розподілилися таким чином:

  • 40,1% — нинішня практично не відрізняється від попередньої;
  • 36,2% — нинішня влада гірша за попередню;
  • 20,1% — нинішня влада краща за попередню.

Було встановлено, що близько третини українців (36,8%) нічого не знають про розслідування Pandora Papers. 18,1% опитаних добре проінформовані про нього.

Причому, 80% українців вважають неприпустимими офшори високопосадовців. Більш ніж половина респондентів вірять в інформацію про те, що Зеленський має офшорні рахунки.

Як повідомлялось раніше, згідно результатів дослідження  КМІС, президентський рейтинг Зеленського впав. Лише 24,7% респондентів були б готові заново віддати свої голоси за нього.

Також дослідження показали, що рівні підтримки населенням партій “Європейська солідарність” та “Слуга народу” майже зрівнялися.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери