Про нас

Стоп політичній корупції — громадська ініціатива, створена задля суспільного моніторингу виборчих кампаній в Україні. Наша мета — запровадити традицію чесних виборів. Наш інструментарій — публічність. Виявлення фактів порушень з боку кандидатів, політичних партій, членів виборчих комісій, спостерігачів, своєчасне інформування про такі факти правоохоронних органів та громадськість.

Стоп політичній корупції — некомерційна і відкрита спільнота однодумців, небайдужих до майбутнього держави. Щороку збільшується запит на нові обличчя, але його неможливо задовольнити в умовах старої системи — з її порушеннями, адмінресурсом, гречкою та знеціненим голосом виборця. На досвіді ми переконалися, що боротися з наслідками такої системи безперспективно. Ми пропонуємо боротися з причиною.

Стоп політичній корупції об’єднує десятки активістів та 50 регіональних відділень. Протягом 2018 року активісти пройшли серію тренінгів для розвитку юридичних, журналістських та інших навичок, що проводилися за підтримки Посольства США в Україні та антикорупційної ініціативи Європейського Союзу. Стоп політичній корупції отримала дозвіл ЦВК на присутність громадських активістів на виборчих дільницях на правах спостерігачів.

Ініціатива є цілком відкритою. Ми закликаємо всі неприбуткові організації, громадські рухи, активістів та небайдужих громадян єднати зусилля. Захистимо конституційні права виборців від політичних корупціонерів.

Наші партнери