180 000 гривень від пораненого АТОвця за групу інвалідності викрилили лікаря військового госпіталю

Слідчі ТУ ДБР викрили, задокументували та припинили протиправну діяльність військового медика Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь», яка запровадила механізм із вимагання неправомірної вигоди від військовослужбовців ЗС України, у тому числі учасників АТО та ООС, за сприяння в отриманні медичної документації для подальшого підтвердження групи інвалідності, отриманої внаслідок поранень та контузій під час бойових дій.

У рамках кримінального провадження задокументовано факт вимагання лікарем військового госпіталю від учасника ООС 180 000 гривень та одержання ним частини неправомірної вигоди.

Наразі слідчі  повідомили вказаному лікарю про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 КК України).

Також перевіряється причетність інших службових осіб Національного військово-медичного клінічного центру «Головний військовий клінічний госпіталь» та Центральної військово-лікарської комісії до вчинення вказаного злочину, а тому числі щодо систематичності вимагання неправомірної вигоди від поранених та контужених бійців АТО та ООС.

У разі доведення вини підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Київська міська прокуратура. Оперативний супровід – Головне оперативне управління Державного бюро розслідувань.

#stoppolitcor

 

Читайте також
Голова «Укрзалізниці » зізнався скільки отримує в місяць заробітної платні
На сьогоднішній день однією з найпроблемніших галузей транспортної інфраструктури України є залізнична дорога.  Але! Це зовсім не заважає  керівникові українських…
Детальніше
Мовна пастка для українців
Від сьогодні у нашій демократичній державі всі сфери обслуговування повинні перейти на спілкування суто українською мовою. А як же конституційні…
Детальніше
Голова Антикорупційного суду визнала, що була на одній вечірці з підозрюваним суддею Вовком
Голова Вищого антикорупційного суду України (ВАКС) Олена Танасевич визнала, що була на одному «неформальному заході» із підозрюваним головою Окружного адмінсуду…
Детальніше
ДБР припинено корупційну схему та затримано керівників Національного агентства з акредитації України
ДБР під час одержання неправомірної вигоди затримано першого заступника Директора та радника Директора Національного агентства з акредитації України (ч.3 ст.…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери