28 місяців в’язниці. Ексдепутат Мартиненко програв апеляцію в Швейцарії

Микола Мартиненко засуджений за відмивання 2,8 млн євро через швейцарську фінансову систему.

Колишній народний депутат Микола Мартиненко не зміг домогтися скасування вироку, винесеного йому кримінальною палатою Федерального кримінального суду Швейцарії. Про це на своєму telegram-каналі повідомив екснардеп Сергій Лещенко.

“Колишній депутат, соратник Яценюка і бізнес-партнер Порошенка Микола Мартиненко програв апеляцію в Швейцарії”, – написав Лещенко.

За його словами, суд залишив у силі вирок першої інстанції, який присудив Мартиненку 28 місяців в’язниці, з яких 12 місяців він повинен провести безпосередньо за гратами за корупцію і відмивання грошей.

“Також залишений у силі вирок його соратнику Скаленку”, – додав Лещенко. Павло Скаленко засуджений на 24 місяці в’язниці.

В Україні в Антикорупційному суді слухається справа Мартиненка щодо такого ж епізоду.

“Передбачаючи негативне рішення, Мартиненко через своїх адвокатів зриває засідання. Востаннє його представниця із криками втекла із засідання, залишивши підзахисного без адвокатської допомоги, що призвело до зупинки слухання”, – нагадує Лещенко.

26 жовтня 2020 Федеральний кримінальний суд Швейцарії визнав винним колишнього народного депутата Миколу Мартиненка у відмиванні близько €2,8 млн через швейцарську фінансову систему “в складі злочинного угруповання”.

#stoppolitcor

Читайте також
Заробітна плата голови Верховної Ради Дмитра Разумкова
Який за 2020 рік задекларував готівкою 28,5 млн гривень і 75 тис. доларів, за квітень склала 49,8 тис. гривень, його…
Детальніше
Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України
Виключений з фракції "Слуга народу" народний депутат Гео Лерос заявив, що щомісячні доплати народним депутатам з фракції "Слуга народу" були санкціоновані Президентом України…
Детальніше
В НБУ розповіли, що почнуть готувати «ПриватБанк» на продаж
Зокрема, зазначили, що підготовка до виходу держави з капіталу банків почнеться після того, як буде досягнуто стабільне відновлення економіки ㅡ…
Детальніше
Порушено справу за фактом викрадення судді Чауса в Молдові та незаконного переправлення його через кордон
Служба безпеки України розслідує кримінальне провадження за фактом викрадення українського судді Миколи Чауса у Молдові та незаконного переправлення його через…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери