«Агонія» діючої влади

За останній місяць передвиборчої агітації, політики-конкуренти повитягували зі своїх схованок безліч компроматів один на одного, обмінялись «люб’язностями» і мірялись всім чим могли. Та й зараз успішно продовжують це робити.

Але переможцем у «хіт-параді посадових злочинів», про які довелося дізнатися громадянам України, на нашу думку, є скандал навколо Укроборонпрому та РНБО. Важливо, що розкрити і показати правду про розкрадання в оборонній сфері під час війни наважились журналісти, а не служби, на які покладений цей обов’зок. Кому були вигідні багатомільйонні оборудки і хто покривав їх вже відомо, але «рука руку миє» і всі причетні «відмазують» один одного і кожен себе особисто.

Екс-замголови СБУ Трепак заявив, що «Свинарчуки заробляли на оборонці з відома Президента» та це й так зрозуміло всім, хто не намагається підігрувати діючій владі, але чомусь з покаранням винних, як кажуть, все складно.

Громадські активісти висловлюють своє ставлення до цієї ситуації при кожній можливості. Національний корпус влаштовує акції протесту для прискорення покарання тих, хто причетний до розкрадань у оборонній сфері. Акції “Свинарчук за ґрати!” з успіхом проходять у різних містах України і кількість бажаючих приєднатися зростає. Житомир, Черкаси, Ужгород… гадаємо продовження слідує.

Тим часом Юрій Луценко, намагаючись хоч якось виправдати дії влади і впевнити в непричетності до корупційних дій, виступаючи в телепрограмі «Право на владу» від 14 березня, видає коментар, який все пояснює і вражає простотою: «Керівництво держави, керівництво РНБО прозівали…» Достойне пояснення від генерального Прокурора України.

Все що зробив Петро Олексійович після виходу скандального фільма Бігуса, як Гарант – звільнив з посади Свинарчука. Аж «занадто суворе» покарання. Але зважаючи на те, що «бойовий товариш» Президента був не відсторонений на час розслідування, а все ж таки звільнений з посади – це підтверджує його вину, значить було за що звільняти.

Повернемося до Генпрокуратури. 20 березня на сторінці Юрія Луценко у Фейсбуці з’явилася інформація про те, що  в м. Дубно, Рівненської області ДБР, СБУ і ГПУ затримали місцевого учасника мережі підкупу за одного з кандидатів в Президенти. Жодних фактів, жодних офіційних заяв і матеріалів, лише натяк у вигляді арифметичної задачки зі «штабом Ю» та «депутатом Д». Чого очікувати від органу, очільник якого подає інформацію через соцмережі, відверто дискредитуючи політичного опонента діючої влади?

Не встигли перетравити отриману інформацію, як заява того ж Генпрокурора викликає черговий резонанс і перестаєш взагалі розуміти де жарти, а де реальність. Генеральний прокурор заявив, що посол США в Україні Марі Йованович під час першої спільної зустрічі передала йому список осіб, яких не повинно переслідувати українське правосуддя. Звісно, ця інформація перевіряється і коментувати зарано, але хочеться запитати: що відбувається?

Чому сирота, яка краде дві банки червоної ікри під Новий рік обов’язково отримає кримінальне покарання, не виключено, що у вигляді позбавлення волі, в кращому випадку, умовно, а люди, які оббирають свою державу, Українську армію, тим самим ставлять під загрозу обороноздатність країни – просто залишають свої посади. Нонсенс!

Цікаво було б подивитися на «прорекламований» паном Луценко список. Можливо, бажання народу побачити як будуть покарані корупціонери, так і залишиться лише бажанням.

 

#Stoppolitcor #Выборы2019 #Вибори2019

Читайте також
Кабмін погодив кандидатуру на пост голови Чернігівської ОДА
Анна Коваленко працює на посаді заступника міністра розвитку громад і територій України. Кабінет міністрів погодив кандидатуру Анни Коваленко на посаду…
Детальніше
Голова Нацполіції заперечує звинувачення в "політизації" роботи відомства
Голова Національної поліції України Ігор Клименко заявив, що його відомство поза політикою. Він відкинув всі підозри в "політизованості" відомства. Про…
Детальніше
Нардеп від СН Галушко заявив про вихід з партії
Депутат заявив про нібито продаж місць в списках СН на місцевих виборах. Про це він повідомив у своєму відеозверненні до президента України…
Детальніше
Поліцейські за добу відкрили 8 кримінальних справ через порушення виборчого процесу
За останню добу поліцейські в Україні відкрили 8 кримінальних справ, пов'язаних з порушеннями виборчого процесу. Всього протягом доби в поліцію…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери