Акції Tesla та біткоїни: декларація депутата із села на Рівненщині

Депутат Володимир Пачесний із села Вири, що на Рівненщині, задекларував мільйонні статки, акції Telsa та криптовалюту. При цьому, приховав інформацію про нерухомість та транспортні засоби. 

Перевірку декларації, поданої 36-річними депутатом у липні 2019 року, провело місцеве видання Рівненщини “Четверта влада”.

Згідно з даними, поданими до реєстру, депутат Володимир Пасічний володіє мільйонними статками на банківському рахунку та готівкою. Також посадовець вніс відомості про 500 акцій корпорації Tesla, 124 біткоїни (вартість яких дорівнює приблизно 8 млн доларів), годинники IWC та Patek Phillippe загальною вартість вартістю близько двох мільйонів гривень.

Також чоловік володіє колекцією антикварних виробів радянських часів, оціночна вартість якої — 100 тис. гривень.

Із грошових активів Пачесний задекларував 9,3 млн грн та 77 тис доларів готовою. На банківському рахунку — ще 1,4 млн грн та 13,4 тис доларів.

Проте ні власного житла, ані транспортних засобів чоловік не задекларував.

Ірина Сергійчук, дружина депутата, володіє двома Лексусами — 2010 та 2013 року випуску, двома земельними ділянками та будинком площею 300 квадратів. Також у власності жінки перебувають шуба з соболя та три норкові загальною більше 1 млн гривень.

Жінка, як і її чоловік, полюбляє готівку — 40 тисяч доларів та 2,2 млн гривень.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, НАЗК здійснює перевірку декларацій Президента Володимира Зеленського та  Голови СБУ Івана Баканова після розслідування Pandora Papers.

#stoppolitcor

Читайте також
На Одещині незаконно передали землі вартістю понад 870 млн грн – ДБР
Слідчі ДБР розслідують факт незаконного відчуження 1,5 тисячі гектарів земель Національної академії аграрних наук України посадовими особами Головного управління Держгеокадастру…
Детальніше
Посвідчення ОБСЄ за 45 тис. грн: в Україні викрили крупну шахрайську схему
У Києві викрили шахраїв, які продавали громадянам фейкові посвідчення ОБСЄ (Організація з безпеки та співробітництва в Європі). Підробку можна було придбати за 1,5…
Детальніше
Черкаському полісмену вручили підозру за отримання хабаря
Начальнику сектору дізнання одного з районних управлінь поліції області повідомили про підозру за фактом одержання хабаря в розмірі 300 доларів…
Детальніше
Хто кришує незаконну вирубку лісів на Волині
Журналісти програми  провели розслідування незаконної вирубки лісів на Волині і виявили, хто кришує цю діяльність. Під час зйомок програми представники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери