Атака Клонів на Слуг Народу

Шоу двійників уже традиційно супроводжує кожні українські вибори. Але гонка 2019 уже стала рекордною у цьому плані. Найбільше дісталося кандидатам від президентської політичної сили “Слуга Народу”.

Види шахраїв

Пародисти від політики виступають у трьох амплуа:

1. Однофамільці або зі схожими прізвищами

Так, наприклад, в Одесі є кандидат Зелінський. А у брата Євгена Кошового, відома як “лисий Жека з кварталу”, зявився тезка — теж Дмитро, теж Кошовий, але іншого року народження.

2. Представники організацій, чия назва співпадає з назвою відомої партії

Це приватні підприємства, громадські організації, благодійні фонди, що нахабно паразитують на політичному бренді, називаючись “Слуга народа” або його похідними — “Слуга для народу”, “Депутат — слуга народу”, “Зе! Слуга народу”, “Слуга народу. Зе! Депутат” і т.д. Є також варіанти “Зе команда” та із регіональною привязкою, як “Слуга народу Чернігівщини”. Усі ці фірми та фонди створено у травні, деякі навіть в один день.

3. Сумісники – використовують обидві можливості задурити голови

За округом 94 на Київщині у списку четверо Дубінських. Олександр Дубінський – відомий журналіст, висувається від партії Зеленського. А дехто Михайло Дубінський вирішив “виїхати” не тільки на прізвищі, але й заявляє про себе як про керівника проектів у ПП “Слуга народу”.

Масштаби афери – задача з багатьма невідомими

Кількість кандидатів-хамелеонів, які прикидаються частиною “зеленої” команди, вражає — за підрахунками журналістів їх більше 80 чоловік. Значна частина цієї армії клонів повязана, прямо чи опосередковано, з політичною силою Порошенко.

У Кривому розі, звідки родом новий Президент, нарахували пять самовисуванців, що мімікрують під СН.

Найпоказовіший округ – 94-й, який обслуговую виборців Обухівського та Васильківського районів. У списках: Голобородько, четверо Дубінських, три Кононенка та ще двоє колишніх колег журналіста Дубінського по каналу “1+1”. Добре, хоч на скандальну славу Ігора Мосійчука не зазіхнули. А може, просто побоялися.

Чому так відбувається

Ця передвиборча епідемія має не тільки виражені симптоми, але й причини.

Електорат не знає кандидатів

“Слуга Народу” – партія нова, і в її лавах багато незнайомих облич. Те, що було “фішкою” Зеленського, на виборах може зіграти проти нього. Електорат здебільшого не знає кандидатів цієї політичної сили, проте високий рівень лояльності до новообраного Президента дає гарні рейтинги СН. У день голосування частина виборців просто шукатиме в бюлетенях людей від “Слуги Народу” — і знайдуть їх, причому в асортименті.

У мажоритарних списках немає номерів

Кандидати в одномандатних округах не мають можливості запамятатися електоратові номером, адже його просто не надано.

Навіщо це потрібно

Наївних немає, пародисти не мають шансів на перемогу. Мета інша – розсіяти голоси виборців, які підтримують СН. Забравши відсоток або навіть піввідсотка, можна суттєво ослабити позиції представників партії Зеленського.

Усі ці створені під копірку та швидкоруч фірми-привиди, низка тезок — усе це кимось проплачено. Тільки заради того, аби викривити реальну картину та перебрехати вибір народу.

#stoppolitcor #вибори2019 #выборы2019

Читайте також
Кадрові рішення Кабміну
Сьогодні у КМУ були призначення, звільнення, узгодження та оголошення конкурсів на посади. Призначення: голова правління НАК "Надра України" — Тарас…
Детальніше
"Слуги народу" зареєстрували у раді законопроект про особливий статус Донбасу
У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт, який пропонує зміни до статті 1 закону України "   Жодної федералізації, контроль над кордоном…
Детальніше
Перша прес-конференція мовного омбудсмена
27 листопада Тетяна Монахова була призначена урядом уповноваженою із захисту державної мови. Згідно закону, повноваження вона отримає тільки наприкінці весни…
Детальніше
Пенсії-2020: як зміняться вимоги до стажу і розмір виплат
В Україні триває пенсійна реформа, що припускає, зокрема, поступове збільшення стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, і пенсійного віку для…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери