БАНДА БОГДАНА, ДОВБЕНКО, ОГРЕНЧУК ЗАВДАЄ ЗБИТКІВ ДЕРЖАВІ НА МІЛЬЙОНИ $ В ІНТЕРЕСАХ ОЛІГАРХА КОСТЯНТИНА ЖЕВАГО

Вигнаний з Офісу Президента Андрій Богдан використовує свої зв’язки, отримані під час роботи на Зеленського, щоб впливати на суди.
Прямо зараз Богдан зі своїми спільниками екс-юристом Курченко, Андрієм Довбенко і його дружиною Ганною Огренчук (їх весілля на Лазурному узбережжі вартістю в мільйони євро гриміла на всю країну) тероризують українські суди в інтересах Жеваго.
За кожне рішення суду Жеваго платить банді 1 мільйон доларів. Величезна сума! Але саме такі дорогі рішення судів дозволяють Жеваго не платити мільйонні борги державі.
Суть справи:
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав за 850 млн грн пул кредитів АТ “ДЕЛЬТА БАНК”, ПАТ “КБ” Надра “, АТ” БАНК “ФІНАНСИ І КРЕДИТ”. Основним активом, включеним в пул, була заборгованість по кредитах ПрАТ “Росава” Костянтина Жеваго.
Кошти від продажу держава спрямувала на розрахунки з кредиторами. Начебто все логічно. Але Господарський суд Києва визнав торги недійсними. ФГВФО вважає, що це може заблокувати взагалі всю роботу з проблемними кредитами в країні.
Напередодні наступного судового засідання, 18 березня, Жеваго зі своїми спільниками знову намагається обдурити постраждалих вкладників банків.
Ціна питання – 35 млн доларів. Прибутки для Жеваго, а значить, збитків для держави.
Це найдорожча покупка лота за всю історію продажу проблемних активів в Україні.
Експерти відзначають: якщо суд прийме рішення не на користь ФГВФО, це може мати значні негативні наслідки для інвестиційного клімату України з урахуванням вже існуючих проблем у судовій системі України.

Ось так Богдан заробляє гроші та ще й використовує свою війну із Зеленським, щоб довести Президенту, що все ще може впливати на суди і заробляти мільйони доларів.

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери