БАНДА БОГДАНА, ДОВБЕНКО, ОГРЕНЧУК ЗАВДАЄ ЗБИТКІВ ДЕРЖАВІ НА МІЛЬЙОНИ $ В ІНТЕРЕСАХ ОЛІГАРХА КОСТЯНТИНА ЖЕВАГО

Вигнаний з Офісу Президента Андрій Богдан використовує свої зв’язки, отримані під час роботи на Зеленського, щоб впливати на суди.
Прямо зараз Богдан зі своїми спільниками екс-юристом Курченко, Андрієм Довбенко і його дружиною Ганною Огренчук (їх весілля на Лазурному узбережжі вартістю в мільйони євро гриміла на всю країну) тероризують українські суди в інтересах Жеваго.
За кожне рішення суду Жеваго платить банді 1 мільйон доларів. Величезна сума! Але саме такі дорогі рішення судів дозволяють Жеваго не платити мільйонні борги державі.
Суть справи:
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) продав за 850 млн грн пул кредитів АТ “ДЕЛЬТА БАНК”, ПАТ “КБ” Надра “, АТ” БАНК “ФІНАНСИ І КРЕДИТ”. Основним активом, включеним в пул, була заборгованість по кредитах ПрАТ “Росава” Костянтина Жеваго.
Кошти від продажу держава спрямувала на розрахунки з кредиторами. Начебто все логічно. Але Господарський суд Києва визнав торги недійсними. ФГВФО вважає, що це може заблокувати взагалі всю роботу з проблемними кредитами в країні.
Напередодні наступного судового засідання, 18 березня, Жеваго зі своїми спільниками знову намагається обдурити постраждалих вкладників банків.
Ціна питання – 35 млн доларів. Прибутки для Жеваго, а значить, збитків для держави.
Це найдорожча покупка лота за всю історію продажу проблемних активів в Україні.
Експерти відзначають: якщо суд прийме рішення не на користь ФГВФО, це може мати значні негативні наслідки для інвестиційного клімату України з урахуванням вже існуючих проблем у судовій системі України.

Ось так Богдан заробляє гроші та ще й використовує свою війну із Зеленським, щоб довести Президенту, що все ще може впливати на суди і заробляти мільйони доларів.

#stoppolitcor

Читайте також
Товари на десятки мільйонів гривень: ДБР ліквідувало канал контрабанди на Київській митниці
Потужний канал контрабанди товарів широкого вжитку і підакцизних товарів ліквадували на Київській митниці. Контрабанду провозили через столичні аеропорти. Про це…
Детальніше
Організатора "тітушок" Крисіна звільнили від відповідальності за трьома статтями
Дарницький районний суд Києва звільнив організатора "тітушок" на Майдані Юрія Крисіна від кримінальної відповідальності за трьома статтями. Зокрема, за звинуваченнями…
Детальніше
Зеленський провів кадрові зміни в СБУ: хто втратив крісло
Президент Володимир Зеленський провів кадрові зміни в Службі безпеки України. Глава держави змінив перших заступників голови СБУ і звільнив начальника…
Детальніше
Чотирьох поліцейських судитимуть за викрадення людини та автомобіля
Київська міська прокуратура направила до суду обвинувальний акт щодо злочинної групи у складі п'яти осіб, з яких четверо - працівники…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери