Колишнього депутата Богуславського міськради Артошеса Татояна запідозрили в організації масштабної схеми розкрадання бюджетних коштів

За даними слідства, Татоян офіційно володіє ПП «Татоян» і контролює через третіх осіб ТОВ «Арт Білд Груп» і ТОВ «БПФ« Фундамент ». Як вважають у відділі розслідування особливо тяжких злочинів Нацполіціі, Татоян вступив в змову з цілим рядом політиків і чиновників, запустивши руки до бюджетів різних рівнів.

Наприклад, будучи в дружніх відносинах з одним з депутатів фракції «Кріп» Київської облради, Арменом Шахарьянцем, він організував схему, при якій його друг лобіював виділення коштів нібито на соціально-культурну спадщину по лінії департаменту регіонального розвитку Київської ОДА, які освоював через підконтрольне ТОВ «ЯПСЕК», але по факту роботи там вели фірми Татояна.

Крім того, за даними слідства, Татоян вступив в змову з мером Богуслава В’ячеславом Дяченко, мером Миронівки Віталієм Савенко та мером Кагарлика Олександром Панютою. Ті за рахунок свого впливу забезпечували фірмам Татояна договори підряду без проведення закупівельних процедур, вартість робіт він завищував на 15-20%, «відкати» в 5-10% йшли мерам.

Таким чином ПП «Татоян» за 2016-2019 роки отримало 382 підряду на 190,2 млн гривень, ТОВ «Арт Білд Груп» – 06 підрядів на 38,3 млн гривень, а ТОВ «БПФ« Фундамент »- чотири підряду на 3, 8 млн гривень.

На даний момент слідство зайнято зіставленням даних проектно-кошторисної документації та фінансових звітів з реальними обсягами будівельних робіт – фірми Татоян спеціалізується на дорожньому ремонті.

Нещодавно Святошинський районний суд Києва дав слідству дозвіл на залучення фахівців для відбору зразків і виміру товщини дорожнього покриття і основи на відремонтованих фірмами Татояна дорогах.

#stoppolitcor

 

Читайте також
У МВС розповіли, чому почали штрафувати "євробляхерів"
Наразі грошове покарання становить 8,5 та 17 тисяч грн. Власників автомобілів на європейській реєстрації від недавнього часу Поліція отримала доступ…
Детальніше
Щоб не платити податки: судді і прокурори роками живуть в не введених в експлуатацію житлі
Миколаївські судді і прокурори порушують законодавство, проживаючи в розкішних будинках, що не введені в експлуатацію. Це допомагає їм оминути сплати…
Детальніше
Кабмін підвищить зарплати бюджетникам: скільки будуть платити
З 1 січня оклади зростуть на 20%, а з 1 грудня - ще на 8,3% Кабінет міністрів планує підвищити зарплати…
Детальніше
У Кабміні задумали створити "контролера інтернету"
В даному напрямку українці вже працюють з Британією, Австралією і Німеччиною. У Мінціфрі заговорили про створення регулятора безпеки в мережі,…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери