Андрій Гмирін став новим “смотрящим” Офісу Президента за фіскальним ринком, — Бутусов

Про це пише інтернет-ресурс “Дело” з посиланням на головного редактора “Цензор.net” Юрія Бутусова.

За його даними, нова “вертикаль” в ОП сформувалася під керівництвом Андрія Єрмака.

“Можна констатувати, що в Офісі президента під керівництвом Андрія Єрмака створена стійка група з прямого впливу на тіньову економіку під виглядом “нещадної боротьби”.

Для координації силовиків в ОП працює Олег Татаров, на пост глави Державної фіскальної служби призначений Вадим Мельник. А “смотрящим” за тіньовими потоками став, за даними джерел, Андрій Гмирін”, — повідомив журналіст.

Главред “Цензор.net” вказує на те, що фіскальні відомства – виключно важливий ресурс, оскільки контроль за ними дозволяє “заробляти на масі тіньових ринках, що генерують грошовий потік в готівці.

“Ринок сигарет, ринок спирту, конвертаційні центри, нелегальний експорт сільгосппродукції, автозаправні станції. Там, де є живі гроші, які простежуються і легко відмиваються, де немає ніякої відповідальності і ніяких слідів, там, де для “заробітку” керівникам досить нічого не робити, а всього лише на час прикрити очі”, — зазначає Бутусов.

Журналіст повідомив, що Гмирін регулярно з’являється в ОП. Наприклад, з 1 по 17 березня він був в будівлі щонайменше 6 разів. В останній раз в Офісі його бачили вранці 17 березня.

Бутусов вважає, що Єрмак використовує Татарова і Гмиріна для розширення свого впливу. Зокрема, він планує змінити керівників Податкової та Митної служб на лояльних до себе людей. Наприклад, на місце чинного глави податкової Любченко Єрмак просуває Олександра Кучеренко – кадрового податківця і колишнього колегу Гмиріна.

Незважаючи на те, що ДФС знаходиться в стадії ліквідації, з подачі Татарова Гмирін отримав всі необхідні повноваження і вплив. “Стара міліцейська “гвардія” задовольняє кадровий і фінансовий голод ОП і розширює зони свого впливу. Їм потрібно поспішати — через кілька місяців повноваження ДФС закінчаться повністю. І потрібно перестрибнути в якісь інші крісла. Ідеально для них — якщо і Бюро економічної безпеки, і митниця, і податкова будуть в одних руках”, — вважає Бутусов.

Гмирін народився в 1983 році. З 2005 по 2013 роки працював в МВС, займався боротьбою з економічною злочинністю. У 2015-2017 був помічником глави Фонду держмайна Ігоря Білоуса. З 2019 року – доцент кафедри Університету ДФС.

Джерело: «Українські новини».

#stoppolitcor

Читайте також
Зеленський позбавив громадянства трьох українців, двоє – у санкційному списку "топ-контрабандистів"
Президент Володимир Зеленський підписав указ про позбавлення громадянства України трьох людей, двоє з яких – під санкціями РНБО за причетність…
Детальніше
Журналісти розкрили багатомільйонну схему податкових «скруток» в Галнафтогазі і групі компаній ОККО
Група компаній ОККО при ймовірному сприянні податкової інспекції ухиляється від сплати податків в особливо великих розмірах і завдає бюджету багатомільйонні…
Детальніше
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР
Правоохоронець хотів уникнути відповідальності за хабарництво, запропонувавши за це гроші слідчому ДБР. Поліцейський запропонував хабар слідчому ДБР у спробі уникнути…
Детальніше
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка
Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно брата голови Окружного адміністративного суду міста Києва Павла Вовка, адвоката Юрія Зонтова, якого…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери