Час розплати для українців! Платіжки за лютий та брак вакцини

Попри обіцянки від уряду по зниженню тарифів на газ українці ще в цьому місяці отримають платіжки з дуже високими тарифами. У січні вибухнула хвиля протестів через грудневі квитанції, але у лютому доведеться заплатити ще більше і тільки в березні ймовірно стане легше. Та, на жаль,  такі зміни в платіжках триватимуть лише 1 місяць. Так як станом на сьогоднішній день, понеділок 1 лютого, як заявляє пан президент в ПСГ (підземні сховища газу) залишилося лише 22 млрд  куб. м газу і це з огляду на те, що лише за минулу добу викачали 78,5 млн. куб. м.

І знову наш уряд не міг передбачити, що в нашій кліматичній зоні можуть бути морози та сніг. Яке диво серед зими! Плануємо, передбачаємо, а потім знову не готові до опалювального сезону і до заметів на автошляхах!

Та ще одне передбачення не виправдалося, так довго готувалися до вакцинації проти COVID-19 і фонд спеціальний створювали, і домовлялися з різними країнами, щоб і якісно, і ціна була прийнятною на щеплення. А може й зовсім безкоштовно! Та знову зірки не зійшлися і щось пішло не так, як очікували.

І знову ми відчуваємо себе країною 3-го сорту. За словами Володимира Зеленського про закупівлю вакцини: «Ми не є в пріоритеті країн світу, котрі одразу отримають вакцину, як інші країни» – заявив він в ефірі програми Axios на американському каналі HBO.

То може з такими домовленостями, пане Президенте, здоров’я та життя українців не є пріоритетом для Вас?!

Як можна допустити таку ситуацію, що ми стоїмо з протягнутою рукою і чекаємо допомоги від європейських країн?! І знову Україна не Європа? В умовах сьогодення це неприпустимий промах, адже те, що ми чекаємо 1,9 млн доз вакцини від китайської компанії Sinovac Biotech для 42 мільйонного населення це крапля в морі. І є великі сумніви, що це якось зарадить ситуації із захворюваністю. Та ще виникають питання з приводу якості цієї вакцини!

Та шановні, чи не виникає у вас питання чому китайську вакцину купують у європейських країн, а не закуповують напряму в Китаї? Схеми з посередництвом, чи не так панове можновладці?

#stoppolitcor

Читайте також
На державному оборонному заводі списали авіазапчастин на 100 млн грн
Справні авіаційні запчастини списували як непридатні, нібито "ремонтували" на підконтрольних фірмах, перебивали у них серійні номери і купували для заводу…
Детальніше
Нардеп від ОПЗЖ заснував фірму за 20 млн гривень
Олександр Пузанов став єдиним бенефіціаром із правом прямого остаточного впливу в компанії ВП РІЕЛТ, стверджують журналісти. Член правового комітету Верховної…
Детальніше
Колишній топ-менеджер ПриватБанку Яценко вийшов з СІЗО під заставу в 52 млн гривень
Колишній топ-менеджер Приватбанку Володимир Яценко вийшов з СІЗО після внесення застави. За нього заплатили більше 52 мільйонів гривень. Про це в…
Детальніше
Резонансна телефонна розмова Медведчука з Сурковим
У 2014 році чинний нардеп від ОПЗЖ Віктор Медведчук провів телефонну розмову з колишнім помічником президента Росії Владиславом Сурковим. Політики…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери