Чергова схема по відмиванню грошей від Укрзалізниці! Як це по-нашому!

Днями за інформацією на порталі  ProZorro стало відомо, що філія «Центр сервісного забезпечення» АТ «Укрзалізниця» планує витратити на навчання своїх співробітників 3,89 млн. грн. за курс по підвищенню кваліфікації «Міжнародні стандарти фінансової звітності». Заняття планують проводити дистанційно в форматі відеоконференцій  всього курс розрахований на 60 годин.

Ось так продовжуємо грати в «театрі абсурду» від АТ «Укрзалізниця». Спочатку керівництво УЗ запрошує на керівні посади іноземців, таких як Іраклі Езугбая, апелюючи тим, що це дасть неймовірний поштовх у розвитку інфраструктури. А потім витрачає чималі гроші на навчання співробітників. Адже пан Езугбая, колишній очільник Грузинської залізниці, який нібито успішно проводив реформи на батьківщині і був запрошений з метою обміну іноземним досвідом.

Та ось цікаво, як раніше фінансисти УЗ зводили дебет з кредитом без такого досвіду? Невже прибутковість компанії залежить лише від наявності у де-яких співробітників сертифікатів про закінчення курсів?

Чи не думаєте Ви, що доцільніше вкладати гроші у розвиток і налагодження сервісних послуг? В Україні загалом велика прогалина у сфері обслуговування, якісне та привітне відношення до себе можна отримати лише за шалені гроші або як-то кажуть «по-блату»!

Здається, більш привабливим подорожі залізною дорогою стануть тоді, коли нас привітно зустрічатимуть співробітники УЗ, запропонувавши чисті та охайні вагони з налагодженими кондиціонерами та рівними коліями для комфортного сну пасажирів. Таким чином ця сфера стане більш привабливою для інвесторів.

А що стосується вартості квитків, то тут вже й годі говорити. На передодні свят дешевше скористатися літаком, ніж послугами «Інтерсіті+».

Невже українці не заслуговують на гідне та доступне життя?!

#stoppolitcor

Читайте також
ДБР повідомило Тупицькому про підозру у вчиненні кримінальних злочинів проти правосуддя
Голові Конституційного Суду Олександру Тупицькому Державне бюро розслідувань (ДБР) повідомило про підозру у вчиненні кримінальних злочинів проти правосуддя. Про це…
Детальніше
ВАКС скасував арешт готівки нардепа Дубневича
Вищий антикорупційний суд скасував арешт 119 тисяч доларів та 102 тисяч євро готівки народного депутата Ярослава Дубневича, яку знайшли детективи Національного…
Детальніше
200 тис доларів за «працевлаштування» до Офісу Президента України – на шахрайстві затримано громадянина
За процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора викрито громадянина України за фактом шахрайства, вчиненого в особливо великих розмірах (ч. 4 ст.…
Детальніше
Екс-чиновник Держгеокадастру отримав 9,5 років в'язниці за хабар
Чоловік отримав 500 тисяч гривень за видачу наказів на розробку документації щодо відведення у власність земельних ділянок загальною площею понад…
Детальніше
Додати коментар

Наші партнери